1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hanım Köylü'de yarın heyecan dorukta!
Hanım Köylü'de yarın heyecan dorukta!

Hanım Köylü'de yarın heyecan dorukta!

Star TV yarın akşam ekrana gelecek olan Hanım Köylü 4. bölüm fragmanı yayınlandı.Yayınlandığı ilk günden beri izleyicileri ekrana kilitleyen Hanım Köylü yeni bölümü gündeme damga vuracak.

A+A-

Gold Film yapımını üstlendiği başrollerinde Yusuf Çim ve Gülsim Ali'nin rol aldığı beğeniyle izlenen dizi Hanım Köylü izleyenleri ekrana kilitliyor. Hanım Köylü her Cumartesi saat 20:00'de yeni bölümüyle star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

HANIM KÖYLÜ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ferit’in kendisini kaçırdığını düşünen İlkgün, Ferit’ e öyle bir Oyun oynar ki bu oyun neredeyse Ferit’in hayatına mal olacaktır. Bu oyun sonrası zor durumda kalan bütün kızlar, kendilerini kurtarmaları için İsmaillerden yardım isteyince  İsmailler Reşat’ın arabasını çalmak zorunda kalırlar. Reşat ise  Elmas’a hava atarken arabasının çalındığını fark eder. Üstelik Erol, Reşat’ın arabasının ormanda içi boş olarak gittiğini görünce arabayı doğa üstü güçlerin çaldığı dedikodusu köyde hızla yayılır. Bu dedikodu köyde komik olayların yaşanmasına sebep olur.  

Uzun uğraşlar sonucu köyde başbaşa kalmayı başaran Koptagel ve Elmas, Iıssız bir yerde karavan içinde hasret kaldıkları aşklarını yaşarken bir anda Düzgün’ün kızlarına yakalanırlar. Bu tuhaf durumu kızlara açıklamak hiç de kolay olmayacaktır. 

Ferit, İlkgün’den vazgeçmek niyetinde değildir. İlkgün’le  gezmek için gittikleri Aşık Çağlayanı’nda İstanbul’da yaşadıklarını  konuşurken, doğa üstü güçlerin varlığından  korkarak Şelalenin altına saklanan Reşat’ın kızkardeşleri Döne ve Yaprak bu konuşmaya tanık olur. İlkgün ve Ferit’in bu sırrı öğrenilmiştir ve sırrın öğrenildiğinden haberleri yoktur. Öte yandan İlkgün’ün  İstanbul’daki AVM’de çekilen fotoğrafı internete ve gazeteye düşmüştür... Bunu fark eden Reşat yepyeni bir oyunun hazırlığı içine girer. 

Yayın Günü : 14 Mayıs Cumartesi

Yayın Saati : 20.00 

HANIM KÖYLÜ 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

HANIM KÖYLÜ 4. BÖLÜM 1. FRAGMANI

OYUNCULAR

Yusuf Çim
Gülsim Ali
Mehmet Özgür
Ali İpin
Toygan Avanoğlu
Aylin Kabasakal
Uğur Demirpehlivan
Selim Erdoğan

HABERE YORUM KAT