1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hanım Köylü yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de!
Hanım Köylü yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de!

Hanım Köylü yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de!

Ekranların yeni dizisi olan Hanım Köylü yeni bölümü ile ekrana gelecek. Merakla beklenen Hanım Köylü 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bengisu İstanbul'a gidecek ve Döne sürekli Koptagel’in peşindedir. İşte Hanım Köylü yeni bölüm fragmanı ve özeti...

A+A-

Hanım Köylü, star Tv'de yayına giren Gold Film imzalı televizyon dizisi. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı, Yusuf Çim ve Gülsim Ali nin başrollerini paylaştığı aile ve romantik komedi dizisidir. Hanım Köylü her cumartesi akşamı Star TV ekranında.
 HANIM KÖYLÜ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hanım Köylü yeni bölümünde Ferit, İlkgün’ün  yanında yakaladığı Bengisu’yu sonunda  İstanbul’a göndermeyi başarır. Ancak Ferit Bengisu’yu köyden uzaklaştırmak için Buralı İsmail’e İlkgün’le ilgili bir sırrı açıklamak zorunda kalır. Bunu öğrenen İlkgün ise Ferit’e karşı tavır alır. Ferit  haklılığını İlkgün’e anlatmak için  bir zaman yaratmaya çalışırken  karavana Cüneyt’i görmeye gelen  Songün’den babasının ve Erol’un evde olmadığını öğrenir. Bunu fırsat bilerek eve İlkgün’ü görmeye giden Ferit, hem kendi babasına hem de Düzgün’e yakalanır. Düzgün ile  Fikri’nin arası Ramazan münasebetiyle düzelmiştir. Ancak  Fikri’nin köydeki İsmaillere olan yakınlığı, Düzgün’le arasının tekrar bozulmasına neden olur.

Öte yandan Koptagel köyde paylaşılamaz pozisyondadır. Bir yandan Düzgün kızını Koptagel’e vermeyi planlarken bir yandan da Döne sürekli Koptagel’in peşindedir. Koptagel’in ise peşinde olduğu tek bir şey vardır. O da  İstanbul’dan getirtmeye çalıştığı minibüsü...

Yayın Günü: 18 Haziran Cumartesi
Yayın Saati: 20.00HANIM KÖYLÜ KONUSU

Saklıköy, doğa harikası çok güzel kızlarıyla meşhur bir köydür. Buradan yaşayan köylüler bu eşsiz güzelliğin dışarıdan gelecek olan kişiler tarafından bozulacağına inanırlar.

Köyden dışarıya kız vermeyen Saklıköylüler, Köyün dışından biri o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanımköylü’ olup, orada yaşaması gerektiğinin üstünü çizerler.

Ferit (Yusuf Çim) gibi bir çok gencin aşkı için Hanım Köylü olmasını komik ve eğlenceli hikayesini anlatır.

HABERE YORUM KAT