1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hanım Köylü 6. bölüm heyecan dorukta
Hanım Köylü 6. bölüm heyecan dorukta

Hanım Köylü 6. bölüm heyecan dorukta

Hanım Köylü yepyeni bölümü için hazırlıklarına başladı. Her cumartesi akşamı ekrana gelen Hanım Köylü'de bu hafta 6. yeni bölüm yayınlanacak. Merak edilen Hanım Köylü yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İşte son bölümden özet...

A+A-

Golf Film'in yapımını üstlendiği başrollerinde Yusuf Çim ve Gülsim Ali'nin rol aldığı beğeniyle izlenen dizi Hanım Köylü'de 6. yeni bölüm heyecanı başladı. Yeni fragman henüz yayınlanmadı.

HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜM ÖZETİ

Gazetedeki fotoğraf yüzünden zor durumda kalan İlkgün’ün yardımına Ferit koşar. Ancak Ferit’in söylediklerine inanmayanlar da vardır. Fikri her ne kadar Düzgün’le ters düşse de Ferit’in  İlkgün’ün peşini bırakmaya  hiç niyeti yoktur. Her fırsatta İlkgün’le konuşmaya çalışan Ferit İlkgün’ün kendisi hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için çeşitli planlar yapar.
Koptagel ise İstanbul’da minibüsünün satıldığı haberini alınca bunalıma girer. Koptagel’i girdiği bunalımdan tek kurtaracak kişi Nuriye ninedir. Koptagel’i çok sevdiği için kızı İlkgün’ü ona vermek isteyen Düzgün, Koptagel’e sahip çıkar ve evine götürür. Öte yandan Elmas Koptagel’in Düzgün’lerde kaldığını öğrenince küplere biner ve onu kıskandırmak için çeşitli çareler arar.

fft16_mf7081741.jpeg

Yeni Bölüm

Yayın Günü : 28 Mayıs Cumartesi
Yayın Saati : 20.00

KISACA KONUSU

Saklıköy, doğa harikası çok güzel kızlarıyla meşhur bir köydür. Buradan yaşayan köylüler bu eşsiz güzelliğin dışarıdan gelecek olan kişiler tarafından bozulacağına inanırlar.

Köyden dışarıya kız vermeyen Saklıköylüler, Köyün dışından biri o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanımköylü’ olup, orada yaşaması gerektiğinin üstünü çizerler.

Ferit (Yusuf Çim) gibi bir çok gencin aşkı için Hanım Köylü olmasını komik ve eğlenceli hikayesini anlatır.

HABERE YORUM KAT