1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hanım Köylü 5. yeni bölümde büyük komedi!
Hanım Köylü 5. yeni bölümde büyük komedi!

Hanım Köylü 5. yeni bölümde büyük komedi!

Ekranların yeni dizisi olan Hanım Köylü yeni bölümüyle 21 Mayıs Cumartesi Star TV'de ekrana gelecek. Merakla beklenen Hanım Köylü 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Koptagel İstanbul’da minibüsünün satıldığı haberini alınca bunalıma giriyor. İşte Hanım Kö

A+A-

Başrollerinde Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, , Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı, yapımını Gold Film’in,  senaristliğini ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin üstlendiği Hanımköylü dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü her cumartesi akşamı saat 20:00 da ekrana gelmektedir.

HANIM KÖYLÜ DİZİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Gazetedeki fotoğraf yüzünden zor durumda kalan İlkgün’ün yardımına Ferit koşar. Ancak Ferit’in söylediklerine inanmayanlar da vardır. Fikri her ne kadar Düzgün’le ters düşse de Ferit’in  İlkgün’ün peşini bırakmaya  hiç niyeti yoktur. Her fırsatta İlkgün’le konuşmaya çalışan Ferit İlkgün’ün kendisi hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için çeşitli planlar yapar.

fft16_mf7060178.jpeg

Koptagel ise İstanbul’da minibüsünün satıldığı haberini alınca bunalıma girer. Koptagel’i girdiği bunalımdan tek kurtaracak kişi Nuriye ninedir. Koptagel’i çok sevdiği için kızı İlkgün’ü ona vermek isteyen Düzgün, Koptagel’e sahip çıkar ve evine götürür. Öte yandan Elmas Koptagel’in Düzgün’lerde kaldığını öğrenince küplere biner ve onu kıskandırmak için çeşitli çareler arar. 

Yayın Günü : 21 Mayıs Cumartesi
Yayın Saati : 20.00

HANIM KÖYLÜ DİZİSİ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hanım Köylü kadınlarının güzellik sırrı!

Star’da her Cumartesi ekrana gelen Hanımköylü dizisinde oyuncuların giydiği birbirinden renkli kıyafetler ve saçlarına taktıkları çiçekler izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Dizinin çekildiği bölge olan Muğla’nın Çomakdağı Bölge’sinde yaşayan Türkmen ve Yörük kadınlarının kıyafetlerinden esinlenerek tasarlanan kostümler Hanımköylü’nün  Genel Sanat yönetmeni Şakir Demirpehlivan ve ekibi tarafından tasarlandı.

Çiçeklerin anlamı var...

Özellikle nergis ve menekşe tercih edilen bölgede yaşlı kadınlar daha çok çiçek takarken, genç kızlar tek çiçeği tercih ediyor.

HABERE YORUM KAT