1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hani'de karne heyecanı
Hani'de karne heyecanı

Hani'de karne heyecanı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Hani ilçesinde, 2014-2015 eğitim öğretim yılının 1. döneminin sona ermesi ile birlikte 8 bin 676 öğrenci karne aldı.

A+A-
Atatürk Ortaokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine Hani İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum Burucu, Atatürk Ortaokulu Müdürü Nihat Yılmaz, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
 
Burada konuşan Burucu, "Hani'de bulunan tüm okullarımızı ziyaret ederek onların sorunlarını ve sıkıntılarını dinliyoruz. Velilerimize burada şunu söylemek istiyorum. Başarılı olan çocuklarınızı ve notları düşük olan çocuklarınıza karşı aşırı tepki vermeyin. Öğrencilere bu tatilde bol bol kitap okumalarını ve sınavlarda başarılı olma yönünde söz istiyorum. Şunu unutmayın ki bizler her zaman sizlerin yanındayız. Velilerimize buradan şunu belirtmek istiyorum. Çocuklarınızın aldığı notlara karşılık aşırı tepkiler vermekten kaçının.
 
Çocuklarınızın eğitimi konusunda okul yöneticileri ve öğretmenleriyle sürekli iletişim içerisinde olun. Tüm öğrencilere iyi tatiller diliyor ve bolca kitap okumalarını öneriyorum" dedi.
 
Konuşmaların ardından öğrencilere karneleri dağıtıldı.
 
(İÜ-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT