1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hani Kaymakamı Sarı'dan iftar yemeği
Hani Kaymakamı Sarı'dan iftar yemeği

Hani Kaymakamı Sarı'dan iftar yemeği

Diyarbakır'ın Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı, kurum amirleri, siyası parti temsilcileri, muhtarlar ve esnafla iftar yemeğinde bir araya geldi.

A+A-
Bir lokantada verilen iftar yemeğine Hani İlçe Kaymakamı Hidayet Sarı, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Komando Binbaşı Ersin Aslan, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Ergül, İlçe Hakimi Özkan Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Topkaya, CHP İlçe Başkanı Bülent Barç, İlçe Emniyet Amiri Engin Er yılmaz, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, mahalle muhtarları ile çok sayıda esnaf katıldı.
 
Yemekte konuşan Kaymakam Sarı, Ramazan ayının birlik ve kardeşliğin pekişmesi için güzel bir fırsat olduğunu söyledi. Kaymakam Sarı, “Toplumun tüm paydaşlarının sevgi, hoşgörü ile birbirine yaklaşması gerektiği Ramazan ayını ve manevi iklimini daha iyi yaşamak, yaşatmak için kaymakamlık olarak bir iftar yemeği programı düzenledik. Bu ortamda bu güzel insanlarla bir arada olmanın vermiş olduğu derin mutluluğu içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum. Bu vesile ile düzenlenen iftar yemeği programına icabet eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yemek sonrası misafirlerle bir süre sohbet eden Kaymakam Sarı, programa katılan misafirleri çıkış kapısına kadar uğurladı.

HABERE YORUM KAT