1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hani ilçe eğitim müdürü okullarda incelemelerde bulundu
Hani ilçe eğitim müdürü okullarda incelemelerde bulundu

Hani ilçe eğitim müdürü okullarda incelemelerde bulundu

Diyarbakır'ın Hani İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Duman, ilçe merkezi başta olmak üzere tüm köy ve belde köy okullarında incelemelerde bulundu.

A+A-

İlçeye yeni atanan Bayram Duman, 2012-2013 eğitim öğretim yılının geçen yıllara oranla daha iyi ve başarılı geçmesi için ilçede bulunan okullarda incelemelerde bulundu. Hani İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Duman,ilçeye bağlı Anıl Köyü'nde Okul Müdürü Rahmi Yaman öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı. Duman, "Onlar, aklın ve bilimin rehberliğinde yetiştirilmeye ve korunmaya muhtaçtır. Onların daha mutlu ve çağdaş bir şekilde yetiştirilmesini istiyorsanız daima öğretmenleri ve okulu ile diyalog içinde olmalısınız.

Sizler ellerinizden geleni yapıyorsunuz ve zor şartlarda çalışıyorsunuz bunları biliyoruz. Siz burada vicdanınızla baş başasınız. çocuklarımız bizim geleceğimiz, güvencemiz ve en kıymetli varlıklarımızdır bunun için hepimizin daha çok çalışması gerekmektedir" dedi. Duman, gezdiği Anıl İlköğretim Okulunda tüm sınıfları yerinde ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere gördükleri derslerden sorular soran Duman, öğrencilerin sorunlarını ve yaşadıkları sıkıntılarını dinledi.