1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hande Yener'den, Demet Akalın için ultimatom
Hande Yener'den, Demet Akalın için ultimatom

Hande Yener'den, Demet Akalın için ultimatom

Hande Yener, Bodrum’daki sahibi olduğu Sebastian Beach Club’da, mekânında çalacak DJ’lere Demet Akalın ültimatomu verdi.

A+A-

Bodrum’da sahibi olduğu Sebastian Beach Club’da happy hour’lar düzenleyen Hande Yener, mekânında çalacak DJ’lere Demet Akalın ültimatomu verdi.


Hande Yener, Bodrum’daki sahibi olduğu Sebastian Beach Club’da, mekânında çalacak DJ’lere Demet Akalın ültimatomu verdi. Yener’in, DJ’lere “Benim mekânımda Demet’in şarkılarını çalmayacaksınız” dediği öğrenildi.

GÜLŞEN İLE HADİSE'YE İZİN VAR

Haziran başında açtığı beach club’ında en çok kendi şarkılarının çalınmasını isteyen Hande Yener’in ikinci favori ismi ise Gülşen. Yener’in kendisinden sonra şarkılarının çalınmasına izin verdiği bir başka isim ise Hadise... Demet Akalın ile Hande Yener arasında yıllardır bir dargın bir barışık devam eden rekabet öyküsü, ‘DJ krizi’yle şimdi bambaşka bir noktaya taşındı.

Demet Akalın olayı doğruladı!

‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan Demet Akalın, haberin doğru olduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Erdem Kınay bana ‘o plajdan teklif var’ dedi, aa oldum ben tabi ki de. ‘Çıkmayacağım’ dedi. Ben de dedim ki,’ saçmalama ekmek parası bu tabi ki çık’ dedim. 6 konser anlaşmış. Böyle şeyler çok ayıp oluyor, senin adamın benim adamım mı büyük derler ya, sonra Okan'a söyledim devreye soktum, ‘söyle çıksın dedim ‘ orada. Ve gerçekten benim şarkılarımın çalınmamasını istemiş.
Kaynak:ucankus.com

HABERE YORUM KAT