1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hamzaoğulları Eğil'de temaslarda bulundu
Hamzaoğulları Eğil'de temaslarda bulundu

Hamzaoğulları Eğil'de temaslarda bulundu

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Dr. Mehmet S. Hamzaoğulları hafta sonu Diyarbakır'a gelerek Diyarbakır ve Eğil'de temaslarda bulundu.

A+A-

TBMM çalışmalarının ardından 8 Mart Cuma günü Diyarbakır'a gelen Hamzaoğulları 9 Mart Cumartesi günü Eğil ilçesine geçerek hemşerileriyle buluştu.

AK Parti MKYK Üyesi Prof. Dr. Mehmet Akın, Diyarbakır'da Medfun Peygamber ve Sahabeleri Tanıtma Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle ile birlikte Eğil ilçesine gelen Hamzaoğulları; Eğil Kaymakamı Taner Bircan, Eğil AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Karakaş ve İl Genel Meclis Üyesi Ömer İnci ile görüştü ve İlçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Eğil İlçesinde yapılması planlanan 25 Yataklı Eğil ilçe Hastanesi ve TOKİ Konut Projesi ile ilgili inceleme ve değerlendirme çalışmalarına da katılan Hamzaoğulları daha sonra Eğil'de vatandaşların ve esnafların taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Eğil Peygamberler kabri ve Yukarı Haydan Köyünde de ziyaretlerde bulunan Hamzaoğulları, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada; “Peygamberler Diyarı Eğil ilçemizde ziyaretlerde bulunduk, yetkililerle ve vatandaşlarımızla görüştük, sorunları dinledik, çözüm için neler yapılabileceğini konuştuk. İlimizin kalkınması ve vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. “Halka hizmet Hakka Hizmet” düsturu ile bundan sonra da devam edecektir.” Dedi.  Hamzaoğulları, ve heyet Eğil'deki temaslarının ardından Diyarbakır'a döndü.

HABERE YORUM KAT