1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Haluk Levent: 'Rockçı görünümlü Arto gibiyim'
Haluk Levent: 'Rockçı görünümlü Arto gibiyim'

Haluk Levent: 'Rockçı görünümlü Arto gibiyim'

Ünlü rock müzik sanatçısı Haluk Levent, seyircilerin arasında konuşmada yaparak 'Doğan görünümlü Şahin, rock görünümlü Arto gibiyim' dedi.

A+A-

Ünlü rock müzik sanatçısı Haluk Levent, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verdi.  Bodrum Mandalin barda sahne alan Haluk Levent söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Kurtalan ekspres gurubu ile aynı sahneyi paylaşan Levent, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Seyircilerin arasına dalan Levent, tüm masaları gezerek şarkılarını seslendirdi.


Levent, seyircilerin arasında konuşmada yaparak Doğan görünümlü Şahin gibiyim diyerek, “Ben bugün rock görünümlü Arto gibiyim. Kurtalan Ekspres, Anadolu rock Haluk levent ama adam konsomatrisliğe çıkmış. Canım sıkıldı aralarda dolaşayım dedim. Bir de fotoğraf çektirmek 10 TL olduğu için ancak geçmiş birikmiş borçlarımı öderim. Zaten bütün konserlerim dolup taşıyor. Ben dinleyicilerime şaşırıyorum yaklaşık 5 yıldır kliplerim dönmüyor, albüm yapmıyorum ama bütün konserlerim ful çakıyor. Bunun için diyorum ki seviyorum lan sizi” dedi. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler