1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. 'Halkımızın can güvenliği size bağlı'
'Halkımızın can güvenliği size bağlı'

'Halkımızın can güvenliği size bağlı'

Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, kaldırımlardaki kar küreme çalışmalarını yerinde denetledi.

A+A-
“Halkımızın can güvenliği size bağlı. Bu kaldırımlardan çocuklar, yaşlılar geçiyor“ diyen Kışanak, kar küreme çalışmalarını hızla sürdüren çalışanlara teşekkür etti.
 
Dün gece saatlerinden itibaren kentte etkili olan kar yağışının ardından yoğun bir şekilde çalışan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hem kar küreme çalışması, hem yol tuzlama çalışması yaptılar hem de ağaç dallarına biriken karları temizlediler.  Sabah erken saatlerden itibaren kentin ana arterlerinde 200 personelle yürütülen çalışmalar büyük oranda tamamlandı.
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak beraberindeki Genel Sekreter Fethi Suvari ve Çevre Koruma Şube Müdürü Abdullah Aslan ile birlikte, kaldırımlardaki kar küreme çalışmalarını yerinde inceledi.
 
Personele teşekkür etti
 
Büyük bir emekle kar küreme çalışmalarını sürdüren personele teşekkür eden Kışanak, "Halkımızın can güvenliği size bağlı. Bu kaldırımlardan çocuklar, yaşlılar geçiyor" dedi. Kışanak, çalışmalarla birlikte halkın kaldırımlarda yaşayabileceği muhtemel sorunların önüne hızlı bir şekilde geçildiğini söyledi.
 
 
 

HABERE YORUM KAT