1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. 'Halkımıza hizmete talibim'
'Halkımıza hizmete talibim'

'Halkımıza hizmete talibim'

Diyarbakır Merkez Kayapınar İlçesi Gaziler Fırat mahallesi muhtar Adayı İrfan Gürhan, 8 Martta yapılacak muhtarlık seçimleri öncesinde muhtarlığa Aday olduğunu belirtti.

A+A-
Açıklamalarda bulunan Gaziler Fırat mahallesi Muhtar Adayı İrfan Gürhan , şunları söyledi:
'Mahallemizin sorunlarına vatandaşlarımızla birlikte el ele, gönül gönüle vererek kalıcı ve köklü çözümler üretmek için çaba göstereceğiz.Atalarımızın dediği, birlikten kuvvet doğar. Sorunların üzerine kararlılıkla giderek, kalıcı ve köklü çözümler üretebilmek için, ortak aklı harekete geçirerek, insanlarımızın dertlerine derman olmaya çalışacağız'
 
RESMİ MAKAMLARLA SÜREKLİ DİYALOG HALİNDE OLACAĞIM
 
Fırat mahallesi muhtar adayı İrfan Gürhan şöyle devam etti:
 
'Acil ihtiyacımız olan sağlık ocağı, Aile hekimliği, taziye evleri, parklar, yolların yapılması gibi önemli hususlarda sık sık ilgili makamlar nezdinde girişimde bulunarak, çözüme ulaşması noktasında takipçi olacağım.
 
Şu Anda zaten halkın içindeyim. Halkımızın sorunlarını dinliyor ve gerekli notları Alıyorum. Bir hayli ilgi var. Mahallelinin teveccüh beni oldukça mutlu ediyor ve çalışmalarımda şevk kaynağım oluyor. Bu konuda kendi birikimlerime ve halkıma güveniyorum'.
 
ACİLİYET SIRASINA SORUNLARI GÖRE ELE ALIP BİRER BİRER ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ
 
Merkez Kayapınar İlçesi Gaziler Fırat mahalle muhtar adayı İrfan Gürhan, şöyle devam etti:
'Öncelikli olarak kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, dünya görüşü ne olursa olsun herkesi kucaklayan, kollayan ve eşit mesafede yaklaşan anlayışımızla, sorunları aciliyet sırasına göre ele alarak, en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız.
 
Elbette ki sorunlarımız var. Ama bu sorunları mahalleli gönüldaşlarımızla beraber, sık sık istişarelerde bulunarak, diyalogla çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Kadirşinas vatandaşlarımın seçimlerde desteklerini bekliyorum. Gelip mahallemizi hep beraber yönetelim. Sorunlarımıza ortak çözümler arayalım.Bu kapsamda bütün mahalleli kardeşlerimin dualarına ve desteklerine talibim.Allah'ın  izniyle kazanacağım. Mevki ve makam sevdalısı olmadan, sürekli halkla birlikte, çalışmalarımı sürdüreceğim'.
 
İRFAN GÜLHAN'IN BİYOGRAFİSİ
 
Evli ve 3 çocuk babası İrfan Gürhan, lise mezunu.Diyarbakır'ın köklü ailelerinden olan İrfan Gürhan, mahalle sakinlerine olabildiğince daha iyi hizmet etme noktasında göreve talip oldu.Aile meclisi olarak akrabalarının, dost ve yakınlarının aldıkları ortak karar gereği muhtar adaylığını açıklayan İrfan Gürhan, mahallenin önemli sorunları ve eksiklerinin giderilmesi noktasında elinden gelen bütün çabayı harcayacağını ifade etti.
 
(Diyarinsesi.org YA MY)
 
Etiketler : , , , ,

HABERE YORUM KAT