1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Hakko'da yaş 53, yağ sıfır
Hakko'da yaş 53, yağ sıfır

Hakko'da yaş 53, yağ sıfır

Üç çocuk babası 53 yaşındaki işadamı Cem Hakko, Çeşme tatilinde atletik vücuduyla dikkat çekti. Hakko sırrını günde iki saat spor yapmakla açıklıyor..

A+A-

Türkiye'nin ünlü tekstil firmalarından Vakko'nun genel müdürü Cem Hakko, Çeşme'de tatil yaparken çekilen fotoğraflarıyla parmak ısırttı. Sevgilisi Ronit Gülcan'la sörf yaparken görüntülenen 53 yaşındaki üç çocuk babası Hakko, genç erkeklere taş çıkaran atletik vücuduyla dikkat çekti.

İlerleyen yaşına rağmen sağlığına dikkat eden; sigara, içki içmediğini ve yağlı yemekler yemediğini belirten Cem Hakko, günde iki saat kendisi için özel bir fitness programı uyguladığını söylüyor. Çocukluğundan bu yana spor yaptığını, asla spordan vazgeçemediğini söyleyen Hakko, "Herhangi bir özel diyet programı uygulamıyorum. Özellikle yediğim bir şeyler yok. Ben aslında her şeyi yiyorum. Ama doyduğum anda bırakıyorum. Sık ve az yemeye özen gösteriyorum. Ve tabii her şeyin başı spor ve ben sporu asla bırakmıyorum" diyerek ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziğini spora borçlu olduğunu kaydediyor.

Doktor Muzaffer kuşhan'a göre ise Hakko'nun sırrı genetik mirasa çok iyi bakması. Kuşhan, "İnsan 53'ünde tabii böyle bir vücuda sahip olabilir. Fakat Hakko'nun genleri de iyi; babası geç öldü, annesi hâlâ yaşıyor. Ve Cem Hakko, babasının bıraktığı bu genetik miras çok güzel bakıp, koruyor." dedi.