1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Hakkari'de Gergin saatler 2'si Polis, 4 Yaralı
Hakkari'de Gergin saatler 2'si Polis, 4 Yaralı

Hakkari'de Gergin saatler 2'si Polis, 4 Yaralı

Hakkari'de bir polis memuru ile vatandaş arasında çıkan tartışmanın, kavgaya dönüşmesi üzerine 2'si polis 4 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Dağgöl Mahallesi'nde kimlikleri henüz belirlenemeyen bir polis memuru ile vatandaş arasında çıkan tartışma, ka

A+A-

Hakkari'de bir polis memuru ile vatandaş arasında çıkan tartışmanın, kavgaya dönüşmesi üzerine 2'si polis 4 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Dağgöl Mahallesi'nde kimlikleri henüz belirlenemeyen bir polis memuru ile vatandaş arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. 

Nedeni henüz belirlenemeyen kavgada, 2'si polis olmak üzere 4 kişi yaralandı. Yaralılar, Hakkari Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edilirken, olayla ilgili 2 kişi de gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay, bugün öğle saatlerinde şehir merkezinde bulunan Şehit Selahattin İlköğretim Okulu önündeki kavşakta meydana geldi.

Bir polis memuru ile E.B. isimli vatandaş arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Olay yerine başka ekiplerin çağrılması üzerine vatandaşların da araya girmesiyle büyüyen kavgada 2'si polis 6 kişi yaralandı.

Kavga sonrasında yaralılar Hakkari Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari milletvekili Abdulmutalip Özbek, hastanedeki gergin atmosferi yatıştırmaya çalıştı