1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hacıoğlu'da, Mersin İdmanyurdu'na Yakın
Hacıoğlu'da, Mersin İdmanyurdu'na Yakın

Hacıoğlu'da, Mersin İdmanyurdu'na Yakın

Bakanlıkta İmzalar devam ediyor, Zafer Biryol ve Altan'dan sonra bir diğer süper lig oyuncusu Murat Hacığolu'da Mersin'e yakın.

A+A-

Bakan Tüzmen’in Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndaki toplantı salonunda gerçekleştirilen imza töreninde, Çaykur Rizespor’dan transfer edilen ve bir dönem Turkcell Süper Lig’de Fenerbahçe’nin formasını giyen Zafer Biryol ile Galatasaray’da oynayan Altan Aksoy, kendilerini Mersin İdmanyurdulu yapan sözleşmeye imza attı

ZAFER BİRYOL VE ALTAN AKSOY TAMAM...

.Bakan Tüzmen’in huzurunda her 2 futbolcu için yapılan bir yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme töreninde, Kürşad Tüzmen, her 2 futbolcunun da insan olarak da örnek birer kişilik olduğunu vurgulayarak,

kullan"Zafer, kardeşine kemik iliği nakli yaparak, Altan ise  Arkadaşlarına verdiği destek ve insani yardımlarla sporculuk hayatlarında örnek olmanın yanı sıra insan olarak da ne kadar örnek kişiler olduklarını açıkça ortaya koymuşlardır. Mersin İdmanyurdu, kazandığı bu değerlerle iddialı duruma gelmiştir. İddialıyız, öyle ya da böyle Mersin İdmanyurdu şampiyon olacaktır. Buradan tüm Türkiye’ye örnek olacak bir çalışmayı da başlatıyoruz" diye konuştu. Hakan Şükür'e de Teklif GitmişMersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Hüseyin Çalışkan da Bakan Tüzmen’in kendilerine verdiği destekle bu transferleri gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bu destekle Hakan Şükür’e bile teklif götürdüm. Kendisi bana teşekkür ederek, böyle bir düşüncesinin şimdilik olmadığını söyledi" dedi. Çalışkan, Bakan Kürşad Tüzmen’in desteğine teşekkür ederek, kendisine şampiyonluk sözü verdi. Daha sonra Bakan Tüzmen, başkan Çalışkan, futbolcular ve basın mensuplarına baklava ikram etti.

Kaynak: AA

SIRADA MURAT HACIOĞLU VAR

Mersin İdmanyurdu, Murat Hacıoğlu'nu kadrosuna katmanın planlarını yapıyor. Daha önce Fenerbahçe, Ankaraspor ve Konyaspor'da forma giyen Murat Hacıoğlu ile Mersin İdmanyurdu'nun her konuda anlaşmaya vardığı öğrenildi.Kaynak bulunması halinde bu transferin gerçekleşeceği ve gelecek yıl Murat Hacıoğlu'nun da kırmızı-lacivertli formayı giyeceği ifade edildi.