1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hacı Boydak Diyarbakır'da
Hacı Boydak Diyarbakır'da

Hacı Boydak Diyarbakır'da

Beşeri sermayenin zenginleşmesi için insan kaynağına yatırımı öncü gören Boydak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boytak ve Yönetim Kurulu üyeleri, önceki gün Diyarbakır'da bir dizi temasta bulundu.

A+A-
Boytak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Şükrü Boydak, Menduh Boydak ve Bilal Uyanık'la birlikte, ekonomik görüşmelerinin yansıra, kendi firmaları olan İstikbal Bellona Mondi'nin Diyarbakır'daki bölge bayilerini de gezdi.
 
MOBİLYA SEKTÖRÜ
 
Diyarbakır başta olmak üzere Güneydoğu'da çözüm süreciyle birlikte ekonomide büyük bir canlanmanın yaşandığını ifade eden Hacı Boytak, mobilya sektörünün bu canlanmada önemli bir ticari hacmi kapsadığını söyledi.
 
BÖLGENİN GELİŞMESİ
 
Boydak, firma olarak Diyarbakır'a büyük önem verdiklerini belirtirken, kaliteli üretim ve iyileştirme alanında, yeni hamleler gerçekleştirmeyi hedeflediklerini bildirdi.
 
Sermayenin güvercin gibi ürkek bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Boydak, huzur ve güvenin bölgedeki ekonomik canlanmada önemli yere sahip olduğunu ve bunun her kesim tarafından dikkate alınması gerektiğini söyledi.
 
TAZİYE ZİYARETİ YAPILDI
 
Boydak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boytak ve beraberindekiler, ticari ziyaretlerin yansıra, İstikbal-Bellona Mondi'nin Diyarbakır bayisi olan Serhat İstikbal Mobilyanın sahibi Adil Kabarın hakkın rahmetine kavuşan babası Hacı Abdulaziz Kabarın taziyesine katıldı. Boytak, Kabar ailesine başsağlığı dileğinde bulundu.

HABERE YORUM KAT