1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güzel köylü final bölümü
Güzel köylü final bölümü

Güzel köylü final bölümü

Bölüm Fragmanı Şok Final! Star TV’nin dikkat çeken yapımı Güzel Köylü son bölümü ile seyirciye veda etmeye hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Güzel Köylü 52. Bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Güzel Köylü 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 

Star TV’nin dikkat çeken yapımı Güzel Köylü son bölümü ile seyirciye veda etmeye hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Güzel Köylü 52. Bölüm fragmanı yayınlandı.  

Seyirci tarafından ilgi ile takip edilen Güzel Köylü ekrandaki yolculuğunu sonlandırıyor. Sevilen aile dizisi Güzel Köylü 52. Bölümü ile seyirci karşısındaki yerini alacak. Televizyondaki dizilerin genel olarak aşk, ihtiras, entrika ve macera ekseninde yoğunlaştığı günümüz de ailelerin bir arada rahatlıkla izleyebileceği yapımlar bir elin parmağını geçmiyor. İzlenme oranları da bu durumun başlıca sebebi olarak gösteriliyor.

Öte yandan Güzel Köylü hem ailelere hem de gençlere hitap etmeyi başararak farklı bir alternatif olarak dikkat çekti. Başrolünde Gizem Karaca’nın yer aldığı dizi köy hayatını komik bir şekilde ekrana yansıttı. Samimi ve sıcak ilişkilerin yaşandığı, aşkın güvenilir olduğu, aileler arasındaki çekişmelerin tatlı sert mücadelesi sağlam diyaloglar eşliğinde sunuldu. Kendi hayran kitlesini yaratmayı başararak yüksek reyting oranları yakalayan Güzel Köylü 52. Bölüm fragmanı ise yayınlandı.    Güzel Köylü final bölümünde bizleri köy şenliği bekliyor.

Birbirinden renkli karelerin yaşandığı şenlikte Gül ile Cemal’in aşkının gücü aileler arasındaki sorunların da çözülmesine vesile oluyor. Kaan’ın bütün planları suya düşmesine rağmen pes etmeyen tavrı nedeni ile zorluk yaşayan genç çiftimiz birbirlerine söz veriyor. Her ne olursa olsun aralarındaki ilişkiye zarar gelmemesi adına güvenin ön planda olması gerektiğini anlıyorlar. Kaan ise son hamlesini yapıyor. Yine başarılı olamayınca kötü terk etme kararı alıyor. Onun gidişi ile işler yoluna giriyor ve mutlu mesut yaşıyorlar.

HABERE YORUM KAT