1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güzel Köylü 51.bölüm
Güzel Köylü 51.bölüm

Güzel Köylü 51.bölüm

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerin başında gelen Güzel Köylü 51.bölümüyle kaldı yerden devam ediyor. Güzel Köylü'nün yeni bölümünde Gül ve Cemal gerçekleri öğrenmek için Kaan’ı köşeye sıkıştırıyor!

A+A-

Star Tv'nin sevilen dizilerinden Güzel Köylü 51.bölümüyle ekranlara geliyor. Güzel Köylü'nün yeni bölümünde Gül, çocuğun babasının Cemal olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşar! Cemal Kaan'dan şüphelendiğini söyler! Gül ve Cemal  bu olayın üzerine giderek Kaan'ı köşeye sıkıştırmanın yollarını ararlar! Güzel Köylü 51.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...
 
Güzel Köylü 51.bölüm özeti
 
Gül ve Cemal Kaan’ı köşeye sıkıştırıyor!
 
Gül, çocuğun babasının Cemal olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşar. Cemal  ise kimseyi dinlemeden, Gül'e bu çocuk meselesiyle  ilgili düşüncelerini anlatır. Kaan'dan şüphelendiğini söyler. Gül ve Cemal  bu olayın üzerine giderek Kaan'ı köşeye sıkıştırmanın yollarını ararlar. Kamuran ise Kaan'la  kesin olarak evlenmeye karar vermiş, bu kararını Kaan'a açıklar.  Kaan'ın kafasında hala Gül vardır ve bu düşünce tehlikeli bir tutkuya dönüşmüştür.
Sahildeki kafe savaşları giderek  artmaktadır. Bünyamin  yaptığı reklam kampanyasıyla  sahildeki kafeyi doldurur. Gül ve Cemal ise  büyük bir yeniliye uğramışlardır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler