1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güzel Köylü 49.bölüm
Güzel Köylü 49.bölüm

Güzel Köylü 49.bölüm

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerin başında gelen Güzel Köylü 49.bölümüyle kaldı yerden devam ediyor. Güzel Köylü'nün yeni bölümünde işler karışıyor! Köye gelen gizemli kadın ve çocuğu ortalığı karıştırır! Güzel Köylü 49.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte a

A+A-
Star Tv'nin sevilen dizilerinden Güzel Köylü 49.bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Güzel Köylü'nün yeni bölümünde Köye gelen gizemli kadın ve çocuğu ortalığı karıştırır! Cemal geçmişinde yaptığı bir hatadan dolayı oldukça zor bir duruma düşer!  Köye çocuğuyla gelen kadın ısrarla  çocuğun Cemal'in çocuğu olduğunu iddia etmektedir! Güzel Köylü 49.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..
 
Güzel Köylü 49.bölüm özeti
 
Köye gelen gizemli kadın ve çocuğu ortalığı karıştırır.Cemal geçmişinde yaptığı bir hatadan dolayı oldukça zor bir duruma düşmüştür.  Köye çocuğuyla gelen kadın  Cemal'in askere gitmeden önce tanıdığı bir kadındır. Kadın ısrarla  çocuğun Cemal'in çocuğu olduğunu iddia etmektedir.  Cemal, Niyazi ve diğer arkadaşlarıyla beraber  gerçeği öğrenene kadar  kadın ve çocuğu Gül'den saklamaya karar verir.
 
Yusuf ve Hüsnü arasındaki rekabet sahile  kafe açma konusunda da devam eder.  Yusuf, Gül'ün pankek tarifini  almaları için   Esma ve Nurten'i Dudu'ya gönderir.   Ancak Gül tarifi vermemek için  direnir. Öte yandan  Sultanana'nın Gül ve Cemal'den habersiz evlerinin etrafını yaptırması  herkes için büyük bir süpriz olmuştur.  Herşeyden habersiz olan Sultanana bir eğlence  düzenler.  Ancak bu eğlencenin beklenmedik konukları vardır.

HABERE YORUM KAT