1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güzel Köylü 49.bölüm
Güzel Köylü 49.bölüm

Güzel Köylü 49.bölüm

Star Tv'nin sevilen dizisi Güzel Köylü 49.bölümüyle ekranlara geliyor. Güzel Köylü'nün yeni bölümünde neler yaşanacak! Yeni bölümde izleyiciyi ne gibi süprizler bekliyor! Güzel Köylü 49.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..

A+A-
Star Tv'nin beğeniyle izlenen dizisi Güzel Köylü 49.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Güzel Köylü'nün yeni bölümünde Güzelköyde neler yaşanacak! Cemal ve Gül'ü ne gibi süprizler bekliyor! Güzel Köylü 49.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..
 
Güzel Köylü son bölüm özeti
 
Nihal  yaptırdığı DNA testinin sonuçlarından dolayı perişan bir haldedir. Gül  ve  Cemal Nihal'i teselli ederler.   Bu konuyu kapatmasını isterler  ancak Nihal  kendisinin evlatlık olduğunu düşünerek  araştırmaya devam etmeye karar verir. Bu konuda da Niyazi'den yardım ister. 
 
Hüsnü ve Yusuf   baba olacakları haberini aldıktan sonra köyde  lokma yapıp dağıtmaya karar verirler.  Ancak bu iki ailenin lokma yapma  işi bir yarışmaya dönüşür. Bu yarışta Gül'ün müthiş bir önerisi vardır.   Meydanda pankek  yapacaktır.  Dudu, Gül'ün bu fikrine karşı çıksa da  Gül kafasına koyduğunu yapar.

HABERE YORUM KAT