1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Güven'den KHB Genel Sekreteri'ne iadeyi ziyaret
Güven'den KHB Genel Sekreteri'ne iadeyi ziyaret

Güven'den KHB Genel Sekreteri'ne iadeyi ziyaret

Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammed Güzel Kurtoğlu, bir süre önce Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven'i makamında ziyaret etmişti. Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven'de bugün Muhammed Güzel Kurtoğlu'na makamında iade

A+A-

'SİZİ TAKTİRLE TAKİP EDİYORUZ'
Kurtoğlu'nu makamında ziyaret eden Güven, gerek medya aracılığı ile, gerekse yakınlarından, dostlarından yapılan çalışmaları duyduklarını ifade ederek: “Çalışmalarınızdaki taktire değer gelişmeler, özveriler bizleri sevindirmektedir. Tüm sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum.  Her türlü durumda yanınızdayım. Ben ve teşkilatımın tüm destekleri sizlerledir.  Diyarbakır halkının sağlığı her şeyden önemlidir. Kamu kurumları arasında dayanışma bölgenin huzuru için çok önem arz etmektedir. İnşallah hep birlikte güzel hizmetler yapacağız. Geldiğimiz günden bu yana Diyarbakır'ımızın huzuru için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz inşallah. Güzel günleri hep birlikte göreceğiz, bu güzel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammed Güzel Kurtoğlu daZiyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek: “Emniyet müdürümüzün ziyareti bizleri mutlu etmiştir. Sayın müdürümüz bölgeyi, bölge insanını seven bir müdürdür. Bölgede uzun yıllardır başarılı hizmetleri ile gündemde yerini almıştır. Çok kibar, beyefendiliği ile insanların sorunlarına çözüm getiren, bizler için önemli bir değerdir. Gece gündüz demeden, halkın huzuru için elinden geleni yapmaktadır. Bu ziyaret bizleri çok mutlu etti, sağ olsunlar bizlerde her zaman böylesi önemli müdürlerimizin yanlarındayız, kapımız her zaman açıktır. Başarılar diliyoruz.” Dedi.

HABERE YORUM KAT