1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Güney Kürdistanlı gazetecilerden Kayapınar Belediyesi'ne ziyaret
Güney Kürdistanlı gazetecilerden Kayapınar Belediyesi'ne ziyaret

Güney Kürdistanlı gazetecilerden Kayapınar Belediyesi'ne ziyaret

Kayapınar Belediyesi ile Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) tarafından düzenlenecek kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının açılış maçı için Diyarbakır'a gelen Güney Kürdistanlı gazeteciler Kayapınar Belediye Başkan Vekili Mahmut Dağ'ı ziyaret etti

A+A-

Kayapınar Belediyesi ile Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenecek kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının açılış maçı için Diyarbakır'a gelen Kürdistan Gazeteciler Sendikası ve Kürdistan Spor Yazarları Sendikası üyesi 25 kişilik gazeteci heyeti ve Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysi İpek Kayapınar Belediye Başkan Vekili Mahmut Dağ'ı ziyaret ettiler. Güney Kürdistanlı gazeteciler adına konuşan Huner Ömer,” Diyarbakır'a davet edildikleri için Kayapınar Belediyesi'ne ve gazeteciler cemiyetine teşekkür ederiz. Belediyenin yaptığı spor tesisine hayran kaldık. Spora ve halk için yaptıkları hizmetler çok beğendik “ şeklinde konuştu.

Ziyaretin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Başkan Vekili Mahmut Dağ, “Kürdistan'ın tüm parçalarındaki kardeşlerimizi ağırlamak bizim için gurur vericidir. Halkımız sizleri kardeş olarak görüyor. Tüm parçadaki Kürtlerin değerleri ve amaçları aynıdır. Kurumlar arası futbol turnuvası sekiz yıldır cemiyetle birlikte düzenliyoruz. Sekizinci turnuvası kendi spor tesisimizde yapmak ayrı bir mutluluk “ şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT