1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları'nda şok eden son!
Güneşin Kızları'nda şok eden son!

Güneşin Kızları'nda şok eden son!

Kanal D'nin fenomen dizisi Güneşin Kızları son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Haluk, Sevilay'ı boğuyor. Olaya tanık olan Ali durumu engelleyecek mi? Güneşin Kızları 19. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. İşte Güneşin Kızları'ndan son gelişmeler..

A+A-

Güneşin Kızları 18. Bölüm yayında! Zafer'in teklifi, şok etkisi yaratıyor! Dün akşam yayınlanan bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Güneşin Kızları 19. bölüm fragmanını henüz yayınlamadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde bulabilirsiniz..
 
Güneş, Zafer’i bıçaklar. Haluk’un peşine takılan Nazlı, olaya şahit olur. Haluk, Güneş’i hapishaneden kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Zafer’in ise şikayetini geri almak için istediği tek şey; kızların ortak velayetidir.
 
Nazlı, annesine tepkilidir. Nazlı’nın bu halinin altında büyük bir vicdan azabı yattığını fark eden Savaş, genç kızı kendisiyle yüzleştirir.
 
Selin’in yıkımına şahit olan Ali, onu korumak için çırpınır. Selin’i evden uzaklaştırmak için annesinin evine götürür. Gece orada kalan Selin, Sabah Sevilay’ın Zafer’le konuşmasına şahit olur. 
 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Güneş ve Rana, ormanda Ahmet ve Haluk’u bulduklarında şoke olurlar. Ahmet vurulmuştur. Rana, yıllardır başına gelmesinden korktuğu olay gerçekleştiği için kilitlenir. Haluk ise, olayın kaza olduğunu söylemektedir.
 
Nazlı, babasıyla görüştüğünü ve Haluk’un onu tehdit ettiğini annesine söylemeye kararlıdır. Güneş’in kafasında Haluk’un bir katil mi olduğu sorusu varken, Nazlı’nın baba çıkışıyla sarsılır. Güneş, Nazlı’ya Zafer’le görüşmeyeceğini söylese de genç kız kararını vermiştir. Babalarının gerçekten nasıl bir insan olduğunu bilen Selin de olaya dahil olur. Nazlı, Haluk’un gerçek yüzünü göstermek için bir plan yapar. Bu plan Nazlı’nın, Haluk ileilgili başka bir sırra şahit olmasına sebep olacaktır.
 
Selin ile Ali, aralarındaki ilişkinin ne olacağına daha karar verememişken, Emre videoyu görür. Ali ile yüzleşir. Ali, Selin’in onunla bir ilgisi olmadığını söyleyerek Selin’i korumaya çalışır. Hırstan gözü dönen Emre ise, Haluk’a videoyu göstermeye karar verir.
 
Peri, Nazlı’yı takip eder ve aylardır onunla konuşmaya çalışan adamın babası olduğunu öğrenir. Güneş, Peri’nin babasına gitmek üzere olduğunu öğrenince deliye döner. Zafer’i kızlarından uzak tutmak için her şeyi göze alan Güneş, kendini feda etmeye hazırdır.
 

HABERE YORUM KAT