1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları'nda şok eden haber!
Güneşin Kızları'nda şok eden haber!

Güneşin Kızları'nda şok eden haber!

Sosyal medyanın fenomen dizisi Güneşin Kızları 9. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Güneşin Kızları 9. bölüm fragmanlarını izleyebilirsiniz.

A+A-

Güneşin Kızları 9. Bölüm de: Güneş'in endişeleri her şeyi başa sarar!
 
Savaş, hastaneden çıkarılır. Savaş’ın kendisine zarar vermesinden korkan Rana ve Ahmet, gençlerin hep birlikte vakit geçirmesini önerir ve yazlık eve doğru neşeyle yola çıkarlar. Ancak Didem ve Tuğçe’nin beklenmedik ziyaretiyle, hiçbir şey istedikleri gibi gitmez. Selin, Ali’den uzak durmak istese de, Savaş’a göz kulak olmaları gerektiği için durumu kabullenir.
 
GÜNEŞİN KIZLARI 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
Haluk’la ilgili endişeleri artan Güneş’in, hayatına nasıl yön vereceği konusunda kafası karışıktır. Bir karar vermek için ilişkilerinin başladığı yere, İzmir’e gider ve orada beklemediği bir sürprizle karşılaşır.
 
GÜNEŞİN KIZLARI 9. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
Güneşin Kızları 8. Bölüm de: Haluk’un Ali’ye attığı tokat, Mertoğlu yalısındaki tüm dengelerin değişmesine sebep oluyor!
 
Savaş’ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparır. Haluk, Ali’ye herkesin gözü önünde bir tokat atar. Ali bu olayın ardından kendini dağıtır. Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali’ye kendini affettirebilmek için çabalar fakat Ali’yle konuşmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.  Ali kendisine yeni bir arkadaş bulmuştur; o da Didem.
 
Savaş’ın tekrar kliniğe gitmekten kurtulmak için tek çaresi İstanbul’dan kaçmaktır. Nazlı’nın içi kan ağlasa da, Savaş’a gitme diyemez. Savaş gitmeden önce Nazlı, Selin’in de desteğini arkasına alır ve ona aşık olduğunu söylemeye karar verir; fakat olaylar planladığı gibi gitmeyecektir.
 
Haluk’un Ali’ye olan tepkisinden sonra, Güneş Haluk’tan uzaklaşır, kafası iyice karışmıştır. Bu defa Haluk da sakinliğini koruyamaz. Güneş’e kesin bir dille kendi çocuğuna, istediği gibi davranabileceğini söyler. Güneş ikilemde kalır. Haluk’u gerçekten tanıyor mu, yoksa sadece tanıdığını mı zannediyor?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler