1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları'nda Selin kaza yapıyor!
Güneşin Kızları'nda Selin kaza yapıyor!

Güneşin Kızları'nda Selin kaza yapıyor!

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Güneşin Kızları bu akaşm 36. bölüm ile ekrana gelecek. Haluk, Güneş'i kaçırıyor. Kızlar gerçeklerle yüzleşecek.

A+A-

Haluk, Güneş'i kaçırıyor; kızları kötü bir sürpriz bekliyor!

Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenmiştir. Güneş, kızlarıyla birlikte İstanbul’u terk etmeye, izini kaybettirmeye karar verir. Ancak Haluk’tan kaçmak, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Güneş’in Haluk tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar, annelerini bulmak için yola çıkarlar. Haluk’un adamı; Ali, Savaş, Nazlı ve Selin’in içinde bulunduğu arabayı yoldan çıkarır. Ali, kontrolünü kaybeder ve kaza yaparlar. Kazada Selin’in karnına cam girmiştir ve yerinden kımıldayamamaktadır. Nazlı ile Savaş yardım bulmaya çalışırken, Selin için zaman hızla daralmaktadır. 


GÜNEŞİN KIZLARI 36. BÖLÜM 2. FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI 36. BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Güneşin Kızları 35. son bölümünde, Ali ile Selin, herkesi karşısına alıyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar.

Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.

HABERE YORUM KAT