1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları'nda işler karışacak!
Güneşin Kızları'nda işler karışacak!

Güneşin Kızları'nda işler karışacak!

Güneşin Kızları yarın akşam 7. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Fenomen olma yolunda ilerleyen Güneşin Kızları yeni bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Ali, Nazlı ve Selin; Savaş'ı hastaneden kaçırıyor. Haluk'un tepkisi ne olacak? İşte Güneşin Kı

A+A-

Güneşin Kızları 7. Bölüm de: Nazlı, Ali ve Selin; Savaş'ı hastaneden kaçırıyor!
 
Savaş’ın hastaneye yatırılmasından kendisini suçlayan Nazlı, Savaş’ı oradan çıkarmayı aklına koyar. Ancak Savaş’ı hastaneden kaçırmak umduğu kadar kolay olmaz. Nazlı’nın yardıma ihtiyacı vardır. Neyse ki aradığı suç ortakları, hemen yanı başındadır. Haluk, Savaş’ın kaçtığını öğrenince deliye döner. Ne yapıp ne edip, onları bulacaktır. Haluk’un öfkesi, büyük bir ustalıkla saklamayı başardığı gerçek yüzünü görünür kılacak mıdır? 
 
GÜNEŞİN KIZLARI 7. BÖLÜM FRAGMANLARI
 

 
Emre’yle kavga eden Ali, bu işte Tuğçe’nin parmağı olduğunu anlamıştır. Tuğçe ile yüzleşir. Tuğçe, Ali’yi kaybedeceğini anlar ve Ali’yi kazanmak için yeni bir plan yapar.  İnci, Güneş ve Ahmet’in arkadaşlığını iyiden iyiye kıskanmaktadır. Bu düşüncelerini Sevilay ile paylaşır. Sevilay, Güneş’e saldırmak için uygun zamanı bekler. 


GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
 
Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir. Yıllar önce onları terk eden Zafer’in, Haluk’la ne gibi bir ilgisi olacaktır? Güneş ise, Haluk'un sürpriz itirafıyla derinden sarsılır.
 
Savaş, Nazlı’nın planını öğrenince suç ortağını yalnız bırakmak istemez. İkilinin içine düştükleri maceranın sonuçları şok edici olacaktır. Yıllar önce babasını silen Selin’in olaya tepkisi, Nazlı’dan tamamen farklı olur. Selin, her zamanki gibi umursamaz ve neşeli görünür. Fakat bu neşesinin altında acı çeker. Ali ise Selin’in acı çektiğini görebilen tek insandır. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler