1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları'nda Ali'nin pişmanlığı!
Güneşin Kızları'nda Ali'nin pişmanlığı!

Güneşin Kızları'nda Ali'nin pişmanlığı!

Merakla beklenen Güneşin Kızları 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu son bölümün ardından Güneşin Kızları yeni bölümünde Ali ve Savaş duygularını açıklıyor! İşte Güneşin Kızları 10. bölüm 1. ve 2. fragmanları ve ayrıntılar..

A+A-

Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe 20:00'da Kanal D'de! Güneş'in bitmek bilmeyen şüpheleri, onu yeni kararlar almaya zorlar!  Peki Güneşın Kızları 10. yeni bölümünde neler olacak? İşte Güneşın Kızları 10. bölüm fragmanları ve dahası..


GÜNEŞİN KIZLARI 10. BÖLÜM FRAGMANIGüneşin Kızları Son Bölümünde Neler Oldu?

Güneşin Kızları 9. Son Bölüm de: Güneş'in endişeleri her şeyi başa sarar!

Savaş, hastaneden çıkarılır. Savaş’ın kendisine zarar vermesinden korkan Rana ve Ahmet, gençlerin hep birlikte vakit geçirmesini önerir ve yazlık eve doğru neşeyle yola çıkarlar. Ancak Didem ve Tuğçe’nin beklenmedik ziyaretiyle, hiçbir şey istedikleri gibi gitmez. Selin, Ali’den uzak durmak istese de, Savaş’a göz kulak olmaları gerektiği için durumu kabullenir.

Haluk’la ilgili endişeleri artan Güneş’in, hayatına nasıl yön vereceği konusunda kafası karışıktır. Bir karar vermek için ilişkilerinin başladığı yere, İzmir’e gider ve orada beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

fft16_mf5951500.jpeg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler