1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları yine bomba gibi!
Güneşin Kızları yine bomba gibi!

Güneşin Kızları yine bomba gibi!

Pazartesi akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Güneşin Kızları bu hafta da bomba gibi bir bölümle ekranlara geliyor. Güneşin Kızları'na bu hafta Nazlı ve Savaş'ın ilişkisinin öğrenilmesi damga vuruyor. İşte Güneşin Kızları yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

Savaş, Haluk’la yüzleşince geçmişte yaşadığı travması tetiklenir. Baygınlık geçirir ve uyandığında hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Nazlı, Savaş’ın geçmişi hatırlamak için hap içtiğini öğrenir ve Rana’nın karşısına çıkar. Rana’yı Savaş’a yaptıkları için suçlar. Rana daha fazla dayanamaz.
 
Güneş’e Nazlı ile Savaş’ın ilişkisi olduğunu söyler. Haber aileye bomba gibi düşer. Selin ile Ali restleşir. Ali, Selin’in tamamen kıskançlıktan böyle davrandığını söyler. Selin, kabullenmez. Ali ile Selin iddiaya girerler. Selin, kıskanıyordur ve Ali Selin’in kendi ağzından bunu duymaya kararlıdır.
 
Ahmet, bar açmaya karar verir. Levent isimli bir iş adamı sürpriz bir şekilde Ahmet’le ortak olmak ister.
 
GÜNEŞİN KIZLARI 21. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 


 

  
GÜNEŞİN KIZLARI 21. BÖLÜM FRAGMANI

 

 
GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU
 

Güneş eve döner. Yokluğunda Rana’nın kızlara yaptıklarını öğrenmiştir ve bir daha tekrarlanmayacağından emin olmaya karar verir. Rana ile Güneş karşı karşıya gelirler.
 
Haluk, klinikten çıkar. Yaptıklarından çok pişmandır. Güneş ise, Haluk’un yanındadır. Haluk’un ailesiyle arasını düzeltmesi için, herkesi Haluk’un annesinin evine davet eder.
 
Kızlar okula başlar. Herkesin gözü onların üzerindedir. Çok geçmeden bunun sebebinin Melisa ve Tuğçe olduğunu anlarlar.

HABERE YORUM KAT