1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşın Kızları yeni bölüm için heyecan dorukta!
Güneşın Kızları yeni bölüm için heyecan dorukta!

Güneşın Kızları yeni bölüm için heyecan dorukta!

Güneşin Kızları Perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor! Son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Güneşin Kızları dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Merakla beklenen Güneşın Kızları 9. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. İşte o de

A+A-

Güneşin Kızları heyecan dolu son bölümüyle 6 Ağustos Perşembe akşamı 20:00'da Kanal D'de ekrana geldi! Son bölümün hemen ardından Güneşın Kızları 9. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. İzleyiciyi meraklandıran yeni bölümünde neler olacak? Tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde.

Güneşin Kızları yeni bölümünde, Nazlı ile Savaş yakınlaşmaya başlıyor! Selin, Ali'ye ne cevap verecek? diye merak edilirken dizinin yeni bölüm fragmanı ile tüm ayrıntılar netleşti.

GÜNEŞIN KIZLARI 9. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLE

“Güneşin Kızları” Sosyal Medyada da Birinci!

Güneşin Kızları dizisi bu hafta da yine Perşembe’nin birincisi! Dizinin önceki akşam yayınlanan son bölümü ,Tüm Kişiler’de yüzde 6.02 reyting ve yüzde 21.85 izlenme payı alırken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6.14 reyting ve yüzde 24.30 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

#beniaffet hashtag’i ile Türkiye listesinde TT olan dizi, büyük ses getirerek listenin zirvesinde yer aldı.

Perşembe akşamı yayınlanan bölüm toplamda 58.886 tweet alarak, Sosyal Medya’nın en çok konuşulanları arasında olmayı başardı.

GÜNEŞIN KIZLARI 9. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI - İZLE

GÜNEŞIN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?


Güneşin Kızları 8. Bölüm de: Haluk’un Ali’ye attığı Tokat, Mertoğlu yalısındaki tüm dengelerin değişmesine sebep oluyor!

Savaş’ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparır. Haluk, Ali’ye herkesin gözü önünde bir tokat atar. Ali bu olayın ardından kendini dağıtır. Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali’ye kendini affettirebilmek için çabalar fakat Ali’yle konuşmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.  Ali kendisine yeni bir arkadaş bulmuştur; o da Didem.

Savaş’ın tekrar kliniğe gitmekten kurtulmak için tek çaresi İstanbul’dan kaçmaktır. Nazlı’nın içi kan ağlasa da, Savaş’a gitme diyemez. Savaş gitmeden önce Nazlı, Selin’in de desteğini arkasına alır ve ona aşık olduğunu söylemeye karar verir; fakat olaylar planladığı gibi gitmeyecektir.

Haluk’un Ali’ye olan tepkisinden sonra, Güneş Haluk’tan uzaklaşır, kafası iyice karışmıştır. Bu defa Haluk da sakinliğini koruyamaz. Güneş’e kesin bir dille kendi çocuğuna, istediği gibi davranabileceğini söyler. Güneş ikilemde kalır. Haluk’u gerçekten tanıyor mu, yoksa sadece tanıdığını mı zannediyor?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler