1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları yeni bölüm
Güneşin Kızları yeni bölüm

Güneşin Kızları yeni bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi.

A+A-

Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verdi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verdi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..
  
 
Survivor 2013'te adını duyuran ve daha sonra çeşitli projelerde yer alan, bu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D programının sunuculuğunu üstlenen Fatmagül Fakı, Güneşin Kızları dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. 
 
Güneşin Kızları 6. Bölüm de: Haluk'tan sürpriz itiraf!
 
Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir. Yıllar önce onları terk eden Zafer’in, Haluk’la ne gibi bir ilgisi olacaktır? Güneş ise, Haluk'un sürpriz itirafıyla derinden sarsılır.
 
Savaş, Nazlı’nın planını öğrenince suç ortağını yalnız bırakmak istemez. İkilinin içine düştükleri maceranın sonuçları şok edici olacaktır. Yıllar önce babasını silen Selin’in olaya tepkisi, Nazlı’dan tamamen farklı olur. Selin, her zamanki gibi umursamaz ve neşeli görünür. Fakat bu neşesinin altında acı çeker. Ali ise Selin’in acı çektiğini görebilen tek insandır.
 
Sevilay’ın evinde saldırıya uğraması, ailenin gündemine bomba gibi düşer. Ali, annesine bunu yapanın babası olduğundan emindir. Güneş ilk defa Haluk’tan şüphelenmeye başlar.
 
Selin, Ali’nin kötü gününde onu yalnız bırakmaz. Ali, Selin’den kaçmaya çalışır; fakat duygularından kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.
 
Nazlı, Melisa’nın  Savaş’a yazdığı mektubu okur. Melisa’nın mektuba bir mesaj sakladığını anlar. Savaş, Melisa’ya ne olduğunu öğrenmek için Can ve Nazlı’nın da yardımlarıyla Haluk’un bilgisayarına sızar. Nazlı ve Savaş, Haluk’un bilgisayarında sürpriz bir şey bulacaklardır.
 
GÜNEŞIN KIZLARI KONU ÖZETİ:
 
Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmir’li bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler.
 
İstanbul’lu ünlü bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu’nun evlenme teklifi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş teklifi kabul etmek ister ancak ortada küçük bir sorun vardır. Kızları henüz Haluk’un varlığından haberdar değildir. Nazlı’nın annesinden şüphelenip, evlenme teklifini basmasıyla Güneş ve Haluk’un ilişkisi ortaya çıkar.
 
Nazlı bu evliliğe külliyen karşıdır ve olmaması için elinden geleni ardına koymayacaktır. Selin, hem annesi hem de kendisi için bu evliliğin çok iyi bir fırsat olduğunu düşünürken, en küçükleri Peri, annesini mutlu eden seçimin onu da mutlu edeceğini söyler. Nazlı’nın çıkardığı bütün problemlere rağmen Haluk’un Güneş’ten vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Haluk Mertoğlu aileleri tanıştırmak için Güneş ve kızlarını İstanbul’da, evlerinde ağırlamak ister. Güneş ve Haluk’un ani evlilik kararı Mertoğlu ailesinde de tepki görür. Güneş ve Haluk tüm olumsuzlara rağmen aşklarının peşinden gidebilecek midir? Haluk, göründüğü kadar mükemmel midir?
 
FATMAGÜL FAKI KİMDİR?
 
Herkesin Adriana Lima’ya benzettiği güzel ve kariyerli sunucu, Survivor'da yarışmacı olduğu dönemde adını ülkeye iyice duyurdu. Yıldızı parlamadan önce THY'da hostesliği kazanınca uzun yıl hostes olarak görev almıştır. Spikerlik ve sunuculuk hayaliyle yola çıkan Fatmagül Fakı bu hayallerine de kavuştu.
 
Fatmagül Fakı 3 Şubat 1990 tarihden doğdu. Konya doğumlu olan Fatmagül Fakı, uzun yıllar Hatay’da yaşadı. Sonrasında ise ailesi ile birlikte İstanbul’a taşındı. Uzun yıllar hosteslik yapan Fatmagül Fakı daha sonra kısa bir dönem televizyonda sunuculuk yaptı. Gerçek mesleği ise grafik tasarımcılığı olan Fatmgül Fakı 2010 yılında Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu.

Bu haber toplam 3716 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler