1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları dizisinde kavga büyüyor!
Güneşin Kızları dizisinde kavga büyüyor!

Güneşin Kızları dizisinde kavga büyüyor!

Kanal D'nin fenomen dizisi Güneşin Kızları 18. bölüm fragmanları ile herkesi ekrana kilitledi. Yeni bölümü Pazartesi günü yayınlanacak olan dizide Güneş hapse giriyor. Selin ise işin arkasındaki kişinin Sevilay olduğunu öğreniyor. Haluk öğrenecek mi? Güne

A+A-

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı  yeni dizisi “Güneşin Kızları” 16.bölümü ile ekrana geldi.
 
İzleyicilerden beğeni kazanan dizi, sosyal medyada da çok konuşulanlar arasında yer aldı.
 
#güneşinkızları ve #ilkask hashtag'i ile toplamda 22.690 tweet alan dizi Türkiye ve Dünya’ da  TT olmayı başardı.
 
18. Bölüm fragmanları yayınlanan Güneşin Kızları'nda yer yerinden oynayacak. Sevilay'ın oyunu ortaya çıkıyor. Peki Selin bunu Haluk'a söyleyecek mi? Güneş ise hapiste zor günler geçiriyor. Güneşin Kızları 18. bölümü ile 19 Ekim Pazartesi günü Kanal D'de..
 
GÜNEŞİN KIZLARI 18. BÖLÜM 3. FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI


GÜNEŞİN KIZLARI 18. BÖLÜM FRAGMANI 


 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Güneşin Kızları 17. Bölüm yayında! Emre, Selin ve Ali ile yüzleşiyor!
 
Güneş ve Rana, ormanda Ahmet ve Haluk’u bulduklarında şoke olurlar. Ahmet vurulmuştur. Rana, yıllardır başına gelmesinden korktuğu olay gerçekleştiği için kilitlenir. Haluk ise, olayın kaza olduğunu söylemektedir.
 
Nazlı, babasıyla görüştüğünü ve Haluk’un onu tehdit ettiğini annesine söylemeye kararlıdır. Güneş’in kafasında Haluk’un bir katil mi olduğu sorusu varken, Nazlı’nın baba çıkışıyla sarsılır. Güneş, Nazlı’ya Zafer’le görüşmeyeceğini söylese de genç kız kararını vermiştir. Babalarının gerçekten nasıl bir insan olduğunu bilen Selin de olaya dahil olur. Nazlı, Haluk’un gerçek yüzünü göstermek için bir plan yapar. Bu plan Nazlı’nın, Haluk ileilgili başka bir sırra şahit olmasına sebep olacaktır.
 
Selin ile Ali, aralarındaki ilişkinin ne olacağına daha karar verememişken, Emre videoyu görür. Ali ile yüzleşir. Ali, Selin’in onunla bir ilgisi olmadığını söyleyerek Selin’i korumaya çalışır. Hırstan gözü dönen Emre ise, Haluk’a videoyu göstermeye karar verir.
 
Peri, Nazlı’yı takip eder ve aylardır onunla konuşmaya çalışan adamın babası olduğunu öğrenir. Güneş, Peri’nin babasına gitmek üzere olduğunu öğrenince deliye döner. Zafer’i kızlarından uzak tutmak için her şeyi göze alan Güneş, kendini feda etmeye hazırdır.

HABERE YORUM KAT