1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları 8. bölüm
Güneşin Kızları 8. bölüm

Güneşin Kızları 8. bölüm

Kanal D'nin büyük bir merakla takip edilen dizisi Güneşin Kızları son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Güneşin Kızları 8. bölüm fragmanını da yayınladı. Ali ve Haluk tekrar karşı karşıya geliyor. Herkes şokta. Güneşin Kızları yeni bölümde neler olacak

A+A-

Güneşin Kızları yine çok konuşulacak bir bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümüyle heyecan dolu dakikalar yaşatan Güneşin Kızları 8. bölüm fragmanını yayınladı. Haluk, Ali'ye herkesin içinde tokat atıyor. Peki evdekilerin tepkisi ne olacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları..
 
GÜNEŞİN KIZLARI 8. BÖLÜM FRAGMANI

 
 
Güneşin Kızları 7. Bölüm de: Nazlı, Ali ve Selin; Savaş'ı hastaneden kaçırdı! Güneşin Kızları son bölümde heyecan doruktaydı!
 
Savaş’ın hastaneye yatırılmasından kendisini suçlayan Nazlı, Savaş’ı oradan çıkarmayı aklına koyar. Ancak Savaş’ı hastaneden kaçırmak umduğu kadar kolay olmaz. Nazlı’nın yardıma ihtiyacı vardır. Neyse ki aradığı suç ortakları, hemen yanı başındadır. Haluk, Savaş’ın kaçtığını öğrenince deliye döner. Ne yapıp ne edip, onları bulacaktır. Haluk’un öfkesi, büyük bir ustalıkla saklamayı başardığı gerçek yüzünü görünür kılacak mıdır? 
 
Emre’yle kavga eden Ali, bu işte Tuğçe’nin parmağı olduğunu anlamıştır. Tuğçe ile yüzleşir. Tuğçe, Ali’yi kaybedeceğini anlar ve Ali’yi kazanmak için yeni bir plan yapar.  İnci, Güneş ve Ahmet’in arkadaşlığını iyiden iyiye kıskanmaktadır. Bu düşüncelerini Sevilay ile paylaşır. Sevilay, Güneş’e saldırmak için uygun zamanı bekler. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler