1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneş'in Kızları 6.bölüm 1. ve 2. fragmanlar
Güneş'in Kızları 6.bölüm 1. ve 2. fragmanlar

Güneş'in Kızları 6.bölüm 1. ve 2. fragmanlar

Kanal D'nin yaz dizisi Güneşin Kızları'na yeni bir isim dahil oldu. Merakla beklenen Güneşın Kızları 6. son bölümde heyecan doruktaydı.

A+A-

Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören Güneşın Kızları merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen son bölümün ardından Güneşın Kızları 6. bölüm için heyecan dorukta. İşte Güneşın Kızları 6. bölüm fragmanı ve özeti...

GÜNEŞİN KIZLARI 6. BÖLÜM ÖZETİ

Güneşin Kızları 6. Bölüm de: Haluk'tan sürpriz itiraf!

Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir. Yıllar önce onları terk eden Zafer’in, Haluk’la ne gibi bir ilgisi olacaktır? Güneş ise, Haluk'un sürpriz itirafıyla derinden sarsılır.

Savaş, Nazlı’nın planını öğrenince suç ortağını yalnız bırakmak istemez. İkilinin içine düştükleri maceranın sonuçları şok edici olacaktır. Yıllar önce babasını silen Selin’in olaya tepkisi, Nazlı’dan tamamen farklı olur. Selin, her zamanki gibi umursamaz ve neşeli görünür. Fakat bu neşesinin altında acı çeker. Ali ise Selin’in acı çektiğini görebilen tek insandır.

 

GÜNEŞIN KIZLARI 6. BÖLÜM 1.FRAGMANI

 

GÜNEŞIN KIZLARI 6. BÖLÜM 2.FRAGMANI

HABERE YORUM KAT