1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları 4. yeni bölüm
Güneşin Kızları 4. yeni bölüm

Güneşin Kızları 4. yeni bölüm

Güneşin Kızları dün akşam yayınlanan 3.bölümü ile ekrana kilitledi. Güneşin Kızları hem sosyal medyada hem de reytinglerde fırtına gibi esti. Güneşin Kızları hayranları şimdi merak 4. yeni bölüm fragmanın bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınl

A+A-

GÜNEŞİN KIZLARI'NDA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 
 
Ali’nin yaşadığı öfke krizinin sebebinin Selin olması, aileye bomba gibi düşer. Rana bu fırsatı kaçırmaz ve Haluk’a iki ailenin bir araya gelmesinin daha büyük problemlere yol açacağını söyler. Ancak Haluk ile Güneş artık evlenmiştir. Bunu duyan Rana’nın kolay vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. 
 
Güneş, Selin’in Ali’ye söylediklerinden ötürü hayal kırıklığı yaşar. Haluk ve Güneş, Selin ve Ali’yi konuşmak için karşılarına alır. Selin, Ali’den özür diler. Ali ise yaşanan tatsızlıkları arkalarında bırakmak için heveslidir. Güneş ve Haluk’un gözünde problem çözülmüştür ama gerçek çok farklıdır. 
 
Annesinin başına getirdiklerinden ötürü vicdan azabı duyan Nazlı ise, değişmeye karar verir. Peri’nin de yardımıyla Nazlı, sosyal ve uyumlu biri olmayı deneyecektir. Kendi uyum sürecine Savaş’ı da dahil etmeye karar veren Nazlı, Savaş’ı Ali’nin partisine davet eder.  Nazlı, partiye Haluk’un Güneş’e hediye ettiği kelebekli kolyeyi takarak gider. Nazlı’nın bilmediği şey ise, bu kolyenin Melisa’ya ait olmasıdır. 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler