1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güneşin Kızları 17. Bölüm
Güneşin Kızları 17. Bölüm

Güneşin Kızları 17. Bölüm

Ekranların merakla beklenen Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı yayında! Güneşin Kızları yayınlanan 2. fragmanda Haluk, Ahmet'i vuruyor! Peki Ahmet, ölecek mi? Sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında olmayı başaran “Güneşin Kızları” şoke eden sahnele

A+A-

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı  yeni dizisi “Güneşin Kızları”  17. Bölüm Fragmanı yayında! İzleyicilerden beğeni kazanan dizi, sosyal medyada da çok konuşulanlar arasında yer aldı.


Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de!

GÜNEŞİN KIZLARI 17. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


GÜNEŞİN KIZLARI 17. BÖLÜM ÖZETİ

Güneşin Kızları yeni bölümünde, Selin ve Ali'nin ilişkisini öğrenen Emre, Ali ile yüzleşiyor!

Güneş ve Rana, ormanda Ahmet ve Haluk’u bulduklarında şoke olurlar. Ahmet vurulmuştur. Rana, yıllardır başına gelmesinden korktuğu olay gerçekleştiği için kilitlenir. Haluk ise, olayın kaza olduğunu söylemektedir.

Nazlı, babasıyla görüştüğünü ve Haluk’un onu tehdit ettiğini annesine söylemeye kararlıdır. Güneş’in kafasında Haluk’un bir katil mi olduğu sorusu varken, Nazlı’nın baba çıkışıyla sarsılır. Güneş, Nazlı’ya Zafer’le görüşmeyeceğini söylese de genç kız kararını vermiştir. Babalarının gerçekten nasıl bir insan olduğunu bilen Selin de olaya dahil olur. Nazlı, Haluk’un gerçek yüzünü göstermek için bir plan yapar. Bu plan Nazlı’nın, Haluk ileilgili başka bir sırra şahit olmasına sebep olacaktır.

Selin ile Ali, aralarındaki ilişkinin ne olacağına daha karar verememişken, Emre videoyu görür. Ali ile yüzleşir. Ali, Selin’in onunla bir ilgisi olmadığını söyleyerek Selin’i korumaya çalışır. Hırstan gözü dönen Emre ise, Haluk’a videoyu göstermeye karar verir.

Peri, Nazlı’yı takip eder ve aylardır onunla konuşmaya çalışan adamın babası olduğunu öğrenir. Güneş, Peri’nin babasına gitmek üzere olduğunu öğrenince deliye döner. Zafer’i kızlarından uzak tutmak için her şeyi göze alan Güneş, kendini feda etmeye hazırdır.

GÜNEŞİN KIZLARI 17. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler