1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güneş: Diyar'ı Çalıştırmak Şereftir
Güneş: Diyar'ı Çalıştırmak Şereftir

Güneş: Diyar'ı Çalıştırmak Şereftir

Diyarbakırspor'un teknik adam adayları arasında şansı en yüksek isim olarak gösterilen Bahattin Güneş,kendisiyle bir görüşme yapıldığını söyledi.

A+A-

Diyarbakırspor'un teknik adam adayları arasında şansı en yüksek isim olarak gösterilen Bahattin Güneş,kendisiyle bir görüşme yapıldığını ancak her şeyin netlik kazanmadığını söyledi.Trabzonspor'un efsane kadrosunda oynadığını,uzun yıllar Süper Lig ve milli takımların da formasını giydiğini belirten Güneş,15 yıldan bu yana teknik adamlık yaptığını ifade ederek kendisini güvendiğini söyledi. Güneş,"Yıllarca Samet Aybaba ve diğer önemli teknik adamlarla beraber çalıştım. 20 yıllık profesyonel futbolculuk ve 15 yıllık teknik adamlık birikimimle başarılı olacağıma inanıyorum.

Hedefi olan her teknik adam Diyarbakırspor'u çalıştırmak ister. Diyarbakırspor Bank Asya 1.Lig'de olmasına rağmen vizyonu ve markası ile Süper Lig düzeyindedir. Geçmişte futbolcu ve yardımcı antrenör olarak Diyarbakır'a çok geldim. Diyarbakırspor camiasının ne kadar büyük olduğunu biliyorum. Trabzon ve karadenizden gelen teknik adam ve futbolcuların burada elde ettiği başarı ortada. Futbol oynadığım yıllar ve antrenörlükten dolayı Diyarbakırlı çok dostum var. Bir görüşmemiz oldu ancak henüz netleşmiş bir şey yok. Diyarbakırspor'u çalıştırmak şereftir,inşallah bu şeref bana nasip olur. Diyarbakırspor'daki futbolcular ve transferi gündemde olan futbolcuların içerisinde de eski öğrencilerim var" dedi.