1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. GÜNDOKFED’te seçim heyecanı
GÜNDOKFED’te seçim heyecanı

GÜNDOKFED’te seçim heyecanı

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi Kuyumcular ve Mücevherciler Federasyon GÜNDOKFED Genel Başkanı seçmek için hazırlıklara başlandı.

A+A-

Adaylardan biri olan Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası (DİKO) Başkanı Mustafa Akkul, seçimin hayırlara vesile olmasını diledi.


Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi Kuyumcular ve Mücevherciler Federasyon GÜNDOKFED Genel Başkanı seçmek için hazırlıklara başlandı. Diyarbakır'da toplanan Bölge Başkanları, Federasyon Başkanını belirlemek için önümüzde günlerde secime gidiyor.
 
Federasyon Genel Başkanı seçmek için bir araya gelen başkanların bu çalışmaları başta Diyarbakır’da olmak üzere her iki bölgede büyük heyecan yarattı. Bölgenin en büyük sivil toplum kuruluşu olma özelliğini yakalayan GUNDOKFED yapacağı çalışma ve projelerle bölgeye ve halka birçok alanda katkı sağlayacağı düşünülüyor.
 
Bölgenin birçok sorununa el atıp çözüm arayışlarında çaba harcamak için kollarını sıvayan GUNDOKFED bölge için şan olarak değerlendirilirken, yapılacak kongrede yıllardır başta Diyarbakır olmak üzere bölgede olumlu işlere imza atan Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası’nın (DİKO) Başkanı Mustafa Akkul da aday olarak belirlendi. Bu seçim atmosferinin heyecanını delegelerle paylaşan Mustafa Akkul, secim öncesi hazırlıklarının devam ettiğini ve secimin bölge halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler