1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Gündemin Tansiyonu Hiç Düşmüyor
Gündemin Tansiyonu Hiç Düşmüyor

Gündemin Tansiyonu Hiç Düşmüyor

Son birkaç gündür gündemde olan haberler takip edildiğinde bile ülkemizin gündeminin ne kadar kalabalık olduğunu ve nabzın sürekli yüksek olduğunu görmek mümkün.

A+A-

Son birkaç gündür gündemde olan haberler takip edildiğinde bile ülkemizin gündeminin ne kadar kalabalık olduğunu ve nabzın sürekli yüksek olduğunu görmek mümkün. Rusya ile olan durum gerginliğini korurken, aynı zamanda mültecilerin göç ederken çektikleri eziyetler, ülkemizde onlara verilen imkânlar gibi pek çok de sürekli güncellenerek merak konusunu da arttırmaktadır.

Gündem Haberleri

Gündemin en önemli ayrıntılarını dünyadaki gelişmeler ve yabancı ülkelerle olan ilişkilerimiz belirlerken, aynı zamanda ülke içi gündemimiz de oldukça kalabalık. Diyarbakır’ın pek çok ilçesinde oluşan olağanüstü hal ve sokağa çıkma yasakları da gündemdeki yerini korurken, aynı zamanda ülkede oluşan ve herkesi derinden üzüntüye bozan cinayetler de gündemde. Tüm bunlarla birlikte Cumhurbaşkanı’nın yurt dışındaki ülkelere ait liderlere olan kafa tutuşları ve olaylara bakış açısı da gündemin sürekli değişken haberlerini doğrular nitelikte.

Siyaset Haberleri

Ülkemizde gündemden düşmeyen ve daim son dakika gelişmeleri sağlayan haberlerden biri de siyaset haberleridir. Özellikle seçimlerden sonra durulması beklenirken daha da alevlenen siyasi gündem, güncelliğini korumaya devam etmektedir. İktidar partisinin verdikleri vaatleri yerine getirme çalışmaları dikkat çekerken, muhalefet partilerinin kendi içlerindeki mücadeleleri, iktidarı eleştirmeleri ve birbirleri ile olan mücadeleleri de gündemde oldukça önemli yer kaplamakta.

Ekonomi Haberleri

Siyasi haberlerin ve gündem gelişmelerinin ekonomiyi doğrudan etkilediğini herkes bilmektedir. Siyasetteki belirsizliğin dolar ve euro fiyatlarını doğrudan etkilemesi, bunun yanında altın fiyatlarının sürekli değişmesi ve ekonomideki istikrarsızlıkla ilgili haberler de pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Özellikle yılsonunun yaklaştığı bu günlerde hükümetin yeni yıl içerisindeki bütçeleri görüşmesi ve bu konudaki gelişmeler de ekonomi haberlerinin içeriğinde yer almakta ve pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Spor Haberleri

Tüm bu sıkıcı haberlerin arasında biraz olsun rahatlatmak ve kafa dağıtmak için takip edilen spor haberleri, özellikle Süper Lig’deki haftaların ilerlemesi ve liderlik yarışının kızışması ile daha da dikkat çekmeye başlamıştır. Bir yandan Euro 2016’nın yaklaşmalı ile Milli Takım haberlerinin de geliştiği bugünlerde, bu ve bunlar gibi pek çok farklı haberleri takip edebilmek için seçilecek en doğru adres sitesi olarak dikkat çekmektedir. 

HABERE YORUM KAT