1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güllerin Savaşı'nda ortalık karışıyor!
Güllerin Savaşı'nda ortalık karışıyor!

Güllerin Savaşı'nda ortalık karışıyor!

Güllerin Savaşı'nda 53. bölüm fragmanında izleyenleri erkana kilitleyecek. Ömer, Gülru'nun hamile olduğunu öğrenince, ortalığı birbirine katıyor. Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylar .

A+A-

Güllerin Savaşı 53. bölüm fragmanı yayınlandı. 10 Ekim Cumartesi günü Kanal D'de ekrana gelecek olan dizide yer yerinden oynayacak. Ömer, Gülru'nun hamile olduğunu öğrenince, ortalığı birbirine katıyor.  İşte Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanın ve tüm detaylar...


Güllerin Savaşı son bölümde neler yaşandı?
 
Gülru’nun Ömer’i bıçaklamasıyla ortalık karışır. Ömer, Gülru’nun gözünün yaşına bakmaz ancak gelişmeler onun için de şaşırtıcı olacaktır. Öte yandan, Sipahi’lerin bir kez daha gazetelerin 3. Sayfasına düşmesi Gülfem’in inişteki kariyerine vurulan bir darbe daha olur. Gülfem üzerindeki Tibet Yalçın baskısı her geçen gün artar.
 
Cihan için Gülru’ya sabretmeye çalışan Gülfem’in sabrı, Gülru’nun hamile olduğunu öğrenmesiyle taşar. Bebeğin babasının Cihan olduğuna asla inanmayan Gülfem, bu sürpriz haberi Ömer ile paylaşmaya kararlıdır.
 
Brooke ile birlikte Amerika’ya dönüş hazırlıkları içinde olan Ömer, Gülru ile ilgili bir şeyler döndüğünün farkındadır. Gülfem’in Cihan’ın çıkarlarını korumak için attığı adım Gülru ve Ömer’i bir anda gizli gerçekle ilgili yüzyüze getirir. Ömer’in hamilelik haberine vereceği tepki dengeleri altüst etmek üzeredir.
 
Gülru ve Ömer’in yüzleşmeleri sancılı olur.  Ömer’in varlığı, Cihan’ın çabasını kamçılarken Gülfem, kardeşinin mahalle hayatına ayak uyduramayıp köşke döneceğinden emindir. Ancak gelişmeler, Gülfem’in bir kez daha kendi yalnızlığı ile yüzleşmesini sağlar. Yaşanan onca olaydan sonra Moda dünyasında imajı zedelenen Gülfem, bir yandan inişteki kariyeriyle ilgilenmek zorundadır. 
 
Gülfem’in kariyeri için gerekli olan basamağın adı ise ünlü tekstilci Tibet Yalçın’dır. Gülru’nun yolunun beklenmedik şekilde Tibet’le kesişmesi gelecek çalkantılı günlerin habercisidir. Gülfem kimsenin beklemeyeceği bir adım atmak zorunda kalırken, Gülru ve Ömer arasındaki yüksek gerilim herkes için şok edici bir hal alır.
 
 
Dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle;
 
Gülru, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde doğmuş, babasının bahçıvanlık yaptığı köşkün müştemilatında büyümüştür. Göz kamaştıran köşkün bahçesinde yeşermiş büyük hayalleriyle birlikte bir ayağı hala mütevazi mahallesindedir. Köşk ve mahalle arasında mekik dokuyan Gülru’nun aslında küçük bir dünyası vardır. 
 
Mahallenin bıçkın delikanlısı, çocukluk aşkı Mert, üzerine titreyen sevgi dolu babası Salih, her biri canından bir parça olan kız kardeşleri ve köşkün sorunlu oğlu biricik dostu Cihan, Gülru’nun küçük dünyasının kahramanlarıdır.  Ancak, biri daha vardır ki; Gülru’nun dünyası adeta onun etrafında döner. Gülru, çocukluğundan beri köşkün güzel kızı Gülfem Sipahi’ye hayrandır. Ailesinin ve Mert’in hiç onaylamadığı bu hayranlık Gülfem’in yıllar sonra köşke geri dönmesiyle yeniden alevlenir.
 
Gülfem’e kendini sevdirmek için elindne geleni yapan Gülru’nun yolu, Gülfem’in büyük kalp kırıklığı Ömer Hekimoğlu ile kesişir.  Gülru ve Ömer’in sıradışı tanışmalarıyla genç kızın küçük dünyasında hayaller ve gerçekler altüst olmak üzeredir. Masum bir hayranlık ve büyük hayaller rayından çıkarken güllerin savaşı başlar. Ne küçük mahalle ne de gösterişli köşk için güllerin savaşından kaçış yoktur.
 
Yapım: Medyapım
 
Yapımcı: Fatih Aksoy
 
Uygulayıcı Yapımcı: Direnç Aksoy
 
Yönetmen: Emre Kabakuşak
 
Senaryo: Meryem Gür
 
Görüntü Yönetmeni: Atakan Küçükparlak
 
Sanat Yönetmeni: Hakan Sur
 
Müzik: ENC
 
Oyuncular: Damla Sönmez (Gülru), Barış Kılıç (Ömer), Canan Ergüder (Gülfem),Yiğit Kirazcı (Mert),Sercan Badur (Cihan),Arif Pişkin (Şevket),Meltem Pamirtan (Mesude),Uğur Kurul (Taner), Münire kseApaydın (Mebrure),Serap Aksoy (Cahide), Berk Yaygın (Yener),Zeynep Köse (Yonca), Feyza Civelek (Çiçek), Pınar Afşar (Ayla), Güzin Alkan (Naciye), Aslı İçözü (Halide)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler