1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güllerin Savaşı'nda heyecanlı bölüm!
Güllerin Savaşı'nda heyecanlı bölüm!

Güllerin Savaşı'nda heyecanlı bölüm!

Kanal D'nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizisi Güllerin Savaşı bu sezon da nefes kesen bölümleri ile izleyenleri ekrana kilitliyor. Bu hafta 53. bölüm ile ekrana gelecek olan Güllerin Savaşı'nda Ömer, Gülru'nun peşini bırakmıyor. Güllerin Savaşı yen

A+A-

Güllerin Savaşı 53. bölüm fragmanı yayınlandı. İlgiyle takip edilen dizinin yeni bölümünde yer yerinden oynayacak. Cumartesi akşamları yayınlanan Güllerin Savaşı'nda Ömer, Gülru'nun bebeğinin babası olduğunu öğreniyor. Güllerin Savaşı 53. bölüm ile 10 Ekim Cumartesi günü Kanal D'de..
 
GÜLLERİN SAVAŞI 53. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU
 
Gülru’nun Ömer’i bıçaklamasıyla ortalık karışır. Ömer, Gülru’nun gözünün yaşına bakmaz ancak gelişmeler onun için de şaşırtıcı olacaktır.
 
Öte yandan, Sipahi’lerin bir kez daha gazetelerin 3. Sayfasına düşmesi Gülfem’in inişteki kariyerine vurulan bir darbe daha olur. Gülfem üzerindeki Tibet Yalçın baskısı her geçen gün artar.
 
Cihan için Gülru’ya sabretmeye çalışan Gülfem’in sabrı Gülru’nun hamile olduğunu öğrenmesiyle taşar. Bebeğin babasının Cihan olduğuna asla inanmayan Gülfem, bu sürpriz haberi Ömer’le paylaşmaya kararlıdır.
 
Brooke’la birlikte Amerika’ya dönüş hazırlıkları içinde olan Ömer, Gülru ile ilgili bir şeyler döndüğünün farkındadır. Gülfem’in Cihan’ın çıkarlarını korumak için attığı adım Gülru ve Ömer’i bir anda gizli gerçekle ilgili yüzyüze getirir.
 
Ömer’in hamilelik haberine vereceği tepki dengeleri altüst etmek üzeredir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler