1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güllerin Savaşı yeni bölümde şok!
Güllerin Savaşı yeni bölümde şok!

Güllerin Savaşı yeni bölümde şok!

Kanal D'nin sezonda ilgiyle takip edilen dizisi Güllerin Savaşı yeni sezon bölümleri ile bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Gülru ve Gülfem'in tekrar karşı karşıya gelmesi ortalığı karıştırıyor. Güllerin Savaşı 49. bölüm detayları .

A+A-

Güllerin Savaşı 49. Bölüm de: Savaş, kaldığı yerden devam ediyor.Gülru ve Gülfem’in büyük trajedilerinin üzerinden 3 ay geçmiş, hayat her şeye rağmen devam etmiştir. Gülru, hayatının en karanlık gecesinden aydınlığa çıkmış ve hamiledir. 
  
Kötü günleri geride bırakmış, bebeğine kuracağı gelecek için heyecanla gün sayarken bir yandan da hayat kavgası içinde, ekmek parası derdindedir. ‘Gülru Sipahi’ olduğu günleri geride bırakmıştır. 
 
Hayatının en zor üç ayını geçiren Gülfem için ise yeniden ayağa kalkma zamanı gelmiştir. Aylarını adeta inzivada geçirmiş olan Gülfem’i ayağa kaldıracak yeni bir hedefi vardır. Yaşadığı ve yaşattığı fırtınanın ardından arkasında bıraktığı enkazı merak eden Ömer, özel bir ameliyat için Türkiye’ye dönerken, hayat Gülru ve Gülfem’i yeniden karşı karşıya getirir.
 
SEZON FİNALİNE NELER OLMUŞTU?
 
Gülru, öğrendiği korkunç gerçekle altüst olurken; Gülfem geçmişle hesaplaşmasında kendisine karşı acımasızdır. Gülru duyduklarının ağırlığı altında ezilir. Cihan ise, Gülru’yu kaybetme korkusuyla tamamen Gülfem’e sığınır. Ömer’den boşanan Gülfem, kendini adeta kardeşine adar. 
 
Gülfem’in en karanlık sırrını tek başına taşımaya çalışan Gülru, yaşadığı tüm çalkantılara rağmen kendisini çocukluk hayalini gerçekleştirirken bulur. Öte yandan, Ömer'in beklemeye sabrı kalmamıştır. Gülru hayatının seçimini yapar; ancak sonrasında yaşananlar herkesin hayatını kökünden değiştirecektir. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler