1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı
Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı

Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı

Kanal D'nin sevilen dizisi Güllerin Savaşı son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde Gülru Gülfem'in yalanlarını ortaya çıkarınca; Gülfem acı gerçekle yüzleşti. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Gülleri Savaşa yeni bölüm fragmanı yayınlandı

A+A-

Kanal D'nin sevilen dizisi Güllerin Savaşı son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde Gülru Gülfem'in yalanlarını ortaya çıkarınca; Gülfem acı gerçekle yüzleşti. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Gülleri Savaşa yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..

Büyük gerçekle herkesin önünde yüzleşen Gülfem, hayatının en zor anlarını yaşarken Ömer ve Gülru ise, büyük bir yol ayrımındadır. Gülru, kendisini tamamen kalbinin sesine bırakmışken, Ömer’in kararı şaşırtıcı olur.
 
Öğrendiği gerçeğin altında ezilen Gülfem, Cihan’ın desteği ile ayakta kalmaya çalışırken, kendisini bitmek bilmez iç hesaplaşmalar içinde bulur. Gülfem’e karşı en büyük zaferini kazanan Gülru için, artık savaş yerini aşka bırakır. Gülru ve Ömer, gelecek planları yapmaya başlamışken; Gülru’nun öğrendiği akıl almaz gerçek tüm hayatları derinden sarsacaktır.
 
Gülru ve Ömer’i öpüşürken gören Cihan yıkılmıştır. Gülru’nun hamlesiyle köşeye sıkışan Gülfem, Halide’nin annesi olmadığını ispat etmek için geri dönüşü olmayan, büyük bir adım atar. Artık gerçekle yüzleşmek kaçınılmazdır.
 
Cihan ve Ömer’in beklenmedik bir anda karşı karşıya gelmeleri, Gülfem ve Gülru’yu da etkiler. Güllerin cephesinde işler çığırından çıkarken; Ömer ve Gülru, hayatlarıyla ilgili büyük bir karar alır ve hiç zaman kaybetmeden harekete geçerler. 
 
Gülfem'i şok eden sonuç! 
 
Güllerin Savaşı 46. Bölüm de: Gülfem'in en son yaptırdığı DNA testi sonucunun gerçek olmaması, onu bir test daha yaptırmaya iter. Bu sefer köşk ahalisinin önünde, Halide'den aldığı kanıtla, yeni bir test yaptırır. Basın toplantısıyla hakkında çıkan dedikodulara son vermek isteyen Gülfem, büyük bir şok yaşar. Gülfem'in annesi Halide çıkar ve bunu herkes öğrenir. 
 
Öte yandan, Gülru ile Ömer'in öpüştüğünü gören Cihan, zor günler geçirir. Kendisini gece hayatına veren Cihan, bundan kötü etkilenir. Gülru ise, Ömer'in kaçma teklifini düşünür. Ömer'in her şeyi arkalarında bırakıp gitmek istemesi, Gülru'nun da aklına yatar ve birlikte kaçarlar.

 
 

HABERE YORUM KAT