1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güllerin Savaşı 47.bölüm
Güllerin Savaşı 47.bölüm

Güllerin Savaşı 47.bölüm

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Güllerin Savaşı 47.bölümüyle ekranlara geliyor. Güllerin Savaşı'nın yeni bölümünde izleyiciyi hangi süprizler bekliyor! Güllerin Savaşı 47.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıtılar...

A+A-
Kanal D'nin büyük beğeni toplayan dizisi Güllerin Savaşı 47.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Güllerin Savaşı yeni bölümünde Gülru, Ömer ve Gülfem arasından neler yaşanacak! Güllerin Savaşı 47.bölüm fragamanı  yayınlandı. İşte ayrıntılar...
 
Güllerin Savaşı son bölüm özeti
 
 
Güllerin Savaşı 46. Bölüm de: Gülru ile Ömer büyük bir karar alıyor!
 
Gülru ve Ömer’i öpüşürken gören Cihan yıkılmıştır. Gülru’nun hamlesiyle köşeye sıkışan Gülfem, Halide’nin annesi olmadığını ispat etmek için geri dönüşü olmayan, büyük bir adım atar. Artık gerçekle yüzleşmek kaçınılmazdır. Cihan ve Ömer’in beklenmedik bir anda karşı karşıya gelmeleri, Gülfem ve Gülru’yu da etkiler. Güllerin cephesinde işler çığırından çıkarken; Ömer ve Gülru, hayatlarıyla ilgili büyük bir karar alır ve hiç zaman kaybetmeden harekete geçerler. 
 
 
Damla Sönmez
Gülru Çelik
 
Genç, cesur ve güzel. Kenar mahallede doğmuş, Sipahi Köşkü’nde büyümüş. Bahçıvanın kızı. Henüz 6 yaşındayken,‘Büyüyünce Gülfem Sipahi olacağım’ demiş. Bedeli ne olursa olsun!
 
 
Barış Kılıç
 
Ömer Hekimoğlu Kadınları sihirli parmaklarından önce karizmasıyla büyüleyen bir estetik cerrah. ‘Güzelliğin Efendisi’ Gülfem’in kırık kalbinin, Gülru’nun ilk kalp çarpıntılarının yegane sahibi.
 
 
Canan Ergüder
Gülfem Sipahi
 
En iyi arkadaşı da en amansız düşmanı da; aynalar olan kadın. Çarpıcı, klas ve tutkulu. Kibirli yalnızlığının altında kırık kalbi var. İki korkunun esiri; yaşlanmak ve kaybetmek.
 
 
 

HABERE YORUM KAT