1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Güler'den Vali Kıraç'a ziyaret
Güler'den Vali Kıraç'a ziyaret

Güler'den Vali Kıraç'a ziyaret

Bağlar Belediye Eş Başkanı Eşref Güler, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç'ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Bağlar Belediye Eş Başkanı Eşref Güler ve belediye meclis üyeleri, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç'ı makamında ziyaret ederek görüş alış-verişinde bulundu. Konu ile ilgili konuşan Bağlar Belediye Eş Başkanı Eşref Güler, Bağlar'da yapılacak ortak çalışmalar konusunda neler yapabileceklerini tartıştıklarını belirtti.

Yurttaşların daha huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri ve şehrin güzelliklerini ortaya çıkarmak amacıyla “neler yapılmalı?” konularında fikir alışverişinde bulunduklarını dile getiren Güler, “Bu şehirde hepimiz yaşıyoruz ve bu şehrin güzelliği için elimizden geleni yapmalıyız. Biz belediye olarak kentimizin büyümesi için üstümüze düşen ne varsa yapacağız. Belediye tek başına bir ilçeyi kalkındırmaz ancak el birliğiyle Bağlar'ı kalkındırabiliriz. Ortaklaşa bu şehre neler yapabiliriz, bunun için ziyarette bulunduk” dedi.

Güler'in ardından değerlendirme yapan Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu: “Bende sayın başkana ve sayın Bağlar Belediyesi meclis üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Diyarbakır bir turizm şehridir. 12 bin yıllık geçmişi olan bir şehirdir. Bunun için en çok üzerinde durulmamız gereken nokta şehrin bu kültür dokusunu ayakta tutmaktır. Aynı zamanda kentsel dönüşüme hep beraber ağırlık vermeliyiz.”

HABERE YORUM KAT