1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güle Güle 'GÜVEN' Müdür
Güle Güle 'GÜVEN' Müdür

Güle Güle 'GÜVEN' Müdür

Diyarbakır'ın sevilen isimlerinden olan Emniyet Müdürü Recep Güven'den Diyarbakırspor Kulübüne veda ziyareti.

A+A-

DİYARINSESİ ÖZEL İÇERİK - Diyarbakırspor AŞ Başkan Vekili Mehmethan Akan sitemize yaptığı açıklamada, "Sayın Emniyet Müdürmüz Recep Güven, kentimizin ve halkın sevgsini kazanmış biridir. Diyarbakır'da görev yaptığı sürece biz kendisinden her türlü desteği gördük. Sağolsun yeni görevine gitmeden önce yine bizleri unutmadığını göstererek bizlere veda ziyaretinde bulundu. Tabi Diyarbakır'da geçmişte Ali Gaffar Okkan ismi nasıl bu halkın sevgisini kazanmış ve tarih boyunca bu böyle kalacaktır. Aynı şekilde sayın Recep Güven müdürümüzünde özellikle Diyarbakırspor taraftarının kendisini asla unutmayacağını biliyoruz. Diyarbakır'dan ayrılmadan önce hafta sonu evimizde oynayacağımız Gölcükspor maçına da geleceğini ifade ettiler.Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.  " dedi

Diyarbakır'da tayini çıkan Emniyet Müdürü Recep Güven ise kulübe veda ziyaretinde, burada bulduğu dostluğu asla unutmayacağını, nedene görev yaparsam yapayım, Diyarbakır'ın artık kendisinde özel bir yeri olduğunu sözlerine ekledi.

Türkiye'nin en önemli hat sanatçılarından biri olan Diyarbakırspor AŞ Başkan Vekili Mehmet Akan, Recep Güven için özel olarak hazırladığı İsmi hat sanatıyla yazılı tabağı kendisine hediye edildi.

Veda ziyaretinde, Kulüp asbaşkanları Şeyhmus Şenyiğit, Servet Can, Teknik ve idari menajer Vedat Tanrıverdi'de bulundu.

HABERE YORUM KAT