1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güle güle BÜYÜK BAŞKAN
Güle güle BÜYÜK BAŞKAN

Güle güle BÜYÜK BAŞKAN

DİYARİNSESİ.ORG - Dün hayatını kaybeden Diyarbakırspor'un kurucu başkanı Necat Dilan bugün İstanbul'da toprağa verilecek.

A+A-

Dilan için bugün İstanbul Ataköy 5.Kısım Camisinde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra, Zincirlikuyu mezarlığında toprağa verilecek.

Necat Dilan'ın ölümü kentte büyük üzüntüye yol açtı. Diyarbakırspor'u son kez süper lige taşıyan Dr.Abdurrahman Yakut, çok üzgün olduğunu belirterek: "Sadece sportif anlamda değil, Diyarbakır kenti büyük bir değerini kaybetti. Değerli büyüğümüz Necat Dilan için Allahtan rahmet diliyorum, geride kalan ailesine, eş ve dostlarına ve tüm Diyarbakırspor camiasına başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin" dedi.

Diyarbakırspor Taraftarları adına konuşan Azrailler Başkanı Ramazan Tugay'da, Necat Dilan için Allah'tan rahmet diledi ve ailesine ve tüm Diyarbakırsporlu taraftarların başı sağolsun" dedi.

Kapanan Diyarbakırspor'un son başkanı olan Şeyhmus Şenyiğit: "Diyarbakırsporun Kurucu ilk başkanı Necat Dilan için Allahtan rahmet ve mağfiret diliyorum. Böyle büyük değerler kolay yetişmiyor. Ailesine, yakınlarına ve tüm yeşil-kırmızı camiaya başsağlığı diliyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT