1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güldür Güldür Show sezon finali çok eğlenceli!
Güldür Güldür Show sezon finali çok eğlenceli!

Güldür Güldür Show sezon finali çok eğlenceli!

Show Tv ekranının kahkaha tufanı Güldür Güldür Show dün akşam sezon finali yaptı. Eğlenceli skeçleri ve komik diyalogları ile Güldür Güldür Show son bölümde neler oldu? İşte Güldür Güldür son bölüm ve detaylar..

A+A-

Ünlü toplumbilimci İsmail halkın nabzı isimli programa katılırsa neler yaşandı? İsmail'in stüdyo konuğu olduğu programda sokakta halkla röportaj yapan muhabir Mustafa halktan hangi bilgileri edindi? Program sunucusu Nezaket halkla karşı karşıya gelen İsmail'in tarafını tuttu mu?
 
 Bir şirketin lojistik departmanında çalışan Hüseyin ve iş arkadaşları neden bir türlü işleri ilerletemiyor? Erkeklerin bir arada çalışmasından rahatsız olan patron Mesut Mustafa, Bahadır ve Fikri yerine departmana üç kadın getirirse neler olur? Hüseyin yeni mesai arkadaşları Nezaket, Yeter ve Sinem ile anlaşabilecek mi?
 
Evine yeni bir klima bağlatan Şevket bununla hava atmak isterse neler yaşanır? Şevket'in eşi Nezaket ve oğlu Bahadır klima sonrası Şevket'in yaptıklarından nasıl etkilenecek?
 

 
Ucuz bir turla Avrupa'ya giden Fikri, İbrahim ve İsmail'in başına neler gelecek? Avrupa hayranı olan Fikri ve İbrahim, İsmail'e Avrupa ile ülkemiz arasındaki hangi farkları anlatacak?
 
İsmail ve Yeter evlerine gelen misafirlerin bir türlü kalkmaması üzerine hangi sorunları yaşayacak? Bilal ve Eşi Burcu neden bir türlü gitmiyor olabilir? Bilal'in oğlu Mesut ile İsmail'in oğlu Mustafa'nın aralarında oynadıkları oyunlar neden İsmail'in sinirlenmesini sağlıyor olabilir?
 
Boşanma partisi düzenleyen Hüseyin ve eşi Burcu ile organizasyonu yanlış anlayan düğün meraklısı Bilal ve eşi Mehtap karşılaşınca neler yaşanır? Hüseyin'in boşanmasını bir düğüne çevirmek isteyen Bilal amacına ulaşabilecek mi? Nazarı değen Şevket'in bu organizasyonda ne işi var?
 
Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta “Güldür Güldür Show”da…
 
Güldür Güldür Show”, kahkaha dolu skeçlerin yer aldığı sezon finaliyle bu akşam saat 21.00'de Show TV'de!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler