1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Güldür Güldür Show 106. bölümde neler yaşanacak?
Güldür Güldür Show 106. bölümde neler yaşanacak?

Güldür Güldür Show 106. bölümde neler yaşanacak?

Show Tv'de yayınlanan Güldür Güldür Show 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Güldür Güldür Show 106. bölüm fragmanında kahkaha tufanı yaşanacak?

A+A-

Ekranların fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show yeni sezonda da kahkahalara boğmaya devam ediyor!!
 
Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor..
 
 Güldür Güldür Show ekibi Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal oluşturuyor..
 
 Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle Cuma saat 20.00'de Show TV’de..!
 

Güldür Güldür Show 106. Bölüm Tanıtım Fragmanı


GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'DA BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

Gün için toplanıp romantik filmler izleyen ev hanımları Burcu, Mehtap ve Nezaket'in romantizm hayalleri gerçek olacak mı? Kadın dergilerinden öğrendiklerini kocalarına uygulamaya karar veren kadınlara karşılık kocaları ne tepki verecek?
 
Sosyal medyada fotoğraf altı yorumlarında neler oluyor… Bodrum’a hayranı olduğu sanatçı Mustafa’yı görmeye giden Burcu, sosyal medyada nasıl tepkiler alacak? 
 
Sosyal medyada fotoğraf altı yorumlarında neler oluyor… Bodrum’a hayranı olduğu sanatçı Mustafa’yı görmeye giden Burcu, sosyal medyada nasıl tepkiler alacak? 
 
Meslek liseliler Bilal, İbrahim ve Mustafa, düz liseliler Hüseyin, Fikri ve Bahadır ile Paris’te karşılaşırsa neler olur? Düz liseliler neden İskoç yerel giysisi olan kilt giyiyor olabilir? Meslek liseliler neden Bilal'i gözlemeci teyze kılığına sokuyor? 
--2121385.jpeg

 
Eşofmanlı Şevket Hoca bu kez de trafik sorunlarına parmak basmak için ekranlara geliyor.. Ünü dünyaya uzanan Şevket Hoca'nın yabancı hayranları Sinem ve Mesut, hocaya gerekli ilgiyi gösterebilecek mi? Stüdyo konukları İbrahim, Mehtap, Fikri ve Mustafa hangi soruları soruyor olacak?

HABERE YORUM KAT