1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Greyder, Caterpillar ve Harley Davidson Ayakkabı Modelleri
Greyder, Caterpillar ve Harley Davidson Ayakkabı Modelleri

Greyder, Caterpillar ve Harley Davidson Ayakkabı Modelleri

Greyder, bot sektöründe alanında Caterpillar ile birlikte zirvede bulunan markalar. Özellikle Türkiye’de çok geniş kitlelere hitap eden bu markalar;

A+A-

                   

   Greyder, bot sektöründe alanında Caterpillar ile birlikte zirvede bulunan markalar. Özellikle Türkiye’de çok geniş kitlelere hitap eden bu markalar; sahip oldukları şan ve itibarlarını kalitelerine borçlular. Tabi tek etken kalite değil… O noktada en az bu markalar kadar kaliteli ürünler olmasına rağmen onların piyasada tutunması ya çok kısa sürdü ya da belli bir süre sonra iflasın eşiğine geldi. Bunun nedeni Greyder botlar http://www.ayakkabionline.com/greyder-modelleri ve caterpillar botlar http://www.ayakkabionline.com/caterpillar-modelleri müşterilerine çok uygun seçenekler sunuyorlar. Şöyle ki bu markaların ürünlerinden almak istediğinizde öncelikle kaliteleriyle hiç de uyumlu olmayan rakamlara bot alma şansını yakalıyorsunuz. Normal fiyatların çok daha alt seviyelerinde olduğu için bu müşterinin markaya sempati duymasını sağlıyor.

   Bunun gibi daha birçok kriter daha var. Tabi bot noktasında tek iki marka var dersek; yanıltmış oluruz. Özellikle de gençlerin favorisi olan Harley Davidson ayakkabı ve bot modelleri http://www.ayakkabionline.com/harley-davidson-modelleri trend arayışında olan ve optimal fiyat beklentisi taşıyan insanlar için özel tasarlanmıştır.

Etiketler :
İlgili Haberler