1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Google Play Store nasıl indirilir?
Google Play Store nasıl indirilir?

Google Play Store nasıl indirilir?

Google Play Store Android telefonlar için olmazsa olmazlardan bir tanesi. Peki Telefonda yer alan Google Play Store uygulaması silinirse nasıl indirilir. İşte Google Play Store hakkında merak edilen detaylar...

A+A-

Google Play Store Android cihazlar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Uygulama yeni aldığınız telefonda yüklü olarak kullanıcılara hizmet sunuyor. Peki Google Play Store'u telefonunuzdan yanlışlıkla sildiniz! Nasıl geri yükleyeceksiniz. İşte Google Play Store nasıl indirilir sorusunun yanıtı ve Google Play Store hakkında merak edilen tüm detaylar...

Google' nin Android cihazlar için çıkardığı eski adıyla Android Market yeni adıyla Google Play' ın son sürümü yayınlandı. Google Play Store güncellemesi henüz cihazlarda OTA üzerinden yayınlanmadı. Manuel yüklemek için önerdiğimiz Google Play indireme adresinden güvenli şekilde uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz. Google Play Store indir Google Play mağazasından ücretli veya ücretsiz kitap, müzik, film, oyun ve uygulama indirebilirsiniz. Google Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Google Play servisine üyeliğinizi yapmanız gerekiyor.

Eğer mevcut bir Gmail hesabınız varsa onla mağazaya giriş yapabilirsiniz. Üyelik işlemini ister bilgisayardan play.google.com sitesinden "Oturum açın" yazısına tıklayıp açılan bölümden "Hesap oluştur" seçeneği ile, isterse Android cihazınızdan Google Play Store uygulamasını çalıştırarak uygulama üzerinden ücretsiz Google Play hesabı açabilirsiniz. Android cep telefonu ve tabletler için Google Play Store uygulamasını bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play uygulaması nasıl yüklenir yazısına bakarak yüklemenizi yapabilirsiniz. Yükleme sorunlarından dolayı başka bir sürümü denemek isterseniz, Google Play mağaza eski sürümlerini indirmek için Google Play Store indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz teknoloji destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

fft16_mf7584657.jpeg

Google Play Store indir son sürüm Google Play mağazasından ücretli uygulama veya oyun indirme işlemi için kredi kartı tanımlaması yapılması gerekiyor. İster bir kere tanımlama yaparsınız, ister uygulama satın aldıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi hesabınızdan kaldırırsınız. Google Play Store uygulamasını indirmede yada yüklemede hata alıyorsanız .apk dosyasını cihazınızın dahili depolama veya varsa microSD karta aktarıp o şekilde yüklemeye çalışınız. Unutmadan yüklemeden önce bilinmeyen kaynakların açık olması gerekiyor. Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar.

HABERE YORUM KAT